Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szokott még manapság valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott még manapság valaki randira hívni lányt? Vagy a 21. századi divat szerint csak leitatják, aztán felmennek lakásra és dugnak?

Figyelt kérdés

2015. okt. 5. 11:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%

költői kérdéseknek miért nincs külön kategória? :S


22F

2015. okt. 5. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szokott.
2015. okt. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én régimódi vagyok e tekintetben "is" ^^ Szóval igen, szoktam :) 25/F
2015. okt. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Mért jó részeg csajt dugni? (Oké, annó én is csináltam tiniként 15 éve a templomkertben). Na de nem jobb, ha a csajt a vágy részegíti meg?
2015. okt. 5. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sem kell leitatni, feljön magától.. :)
2015. okt. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen, van olyan.
2015. okt. 5. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy én fajultam el e téren, de nekem kb. az utóbbi egy évben eszembe sem jutott, hogy randira hívjak valakit. Iga, nem is voltak lányok a közelemben, akiket lehetett volna, a munkámból eredően. Csak buli helyekre jártam, és az ott látottakat vettem természetesnek, így elég torz kép alakult ki bennem a párválasztási szokásokról. Bár az eddigi randijaim sem voltak sikeresek, mert lámpalázas típus vagyok... Mégis ma vvalahogy felmerült bennem ez, hogy milyen régen randiztam, és újra ki kéne próbálni esetleg. Csak nem tudom, hogy egy lánynak van-e kedve, bátorsága manapság ilyesmihez. Próba-cseresznye...
2015. okt. 5. 12:09
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem leitatni viszem a randipartnerem, de kifejezetten szégyenlős típus vagy, ha társkeresőről hívok valakit randizni első alkalomkor szeretek vele leülni meginni valamit mert sokkal oldottabb is vagyok plusz még is csak többet beszélget közben az ember mint mondjuk 1 moziban, persze lehet menni sétálni, enni bármi, de engem felold 1 kis ital :D
2015. okt. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Éngem múlt hét pénteken hívott randira egy srác. :) Szombaton találkoztunk egy parkban, nem itatott le és nem feküdtünk le egymással, de lesz még folytatása a dolognak. :D

Szóval igen, szoktak :D

2015. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a visszajelzést! Ezek szerint van remény. :)
2015. okt. 5. 13:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!