Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, mennyire fontos nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, mennyire fontos nektek hogy egy lány divatosan öltözködjön?

Figyelt kérdés
Mármint arra gondolok, hogy ha nem igazán tudja magának mindig megvenni a legdivatosabb cuccokat, mert pl. nincs rá pénze..

2015. szept. 17. 21:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok légyszi! :)
2015. szept. 17. 21:18
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen vagyok csak fiúban. Nem vagyok igénytelen, de nem értek a divathoz és pénzem sincs rá. Pedig helyesnek tartanak, magas is vagyok és kifejezetten izmos is, ezek szerencsére úgy ahogy ellensúlyozzák az öltözködésem.

Na szóval az a lényeg, hogy emiatt nem ítélek el senkit. 25f

2015. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem sok lány tudja ezt megtenni.Én kerülöm a nagyon páváskodó lányokat.Jobb az egyszerűség,nem a külső a legfontosabb.
2015. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:
A mai divatot egy kalap sz..rnak tartom és jobban örülök,mikor valaki nem is követi,mert attól csak tucat lesz.
2015. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ne legyen divatos, legyen ízléses. Ez sajna a mai világban két ellentétes dolog...

25-f.

2015. szept. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Pont az ellentétje, ne legyen divatos, mert nem tolerálom hogy ilyen hülyeségre költsön vagyonokat, az én pénzemből meg pláne nem. Azt viszont elvárom, hogy nőiesen öltözködjön, pl nyáron miniszoknya vagy short.
2015. szept. 17. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 opened paradise ***** válasza:

Ez lemaradt,bocsi:

20/F

2015. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

Az nem fontos, hogy divatos legyen.

De attól még ne úgy nézzen ki már mint egy hajléktalan, ne rongyokat rakjon magára.. 6 ezerért már tud jobb cipőt venni, ami nem úgy néz ki mint öreganyám papucsa.

Nadrágot is lehet venni 5-6 ezerért ami már jól mutat.

Egy jó pulcsit is tudsz venni 4-5 ezerért.


Az, hogy hogy néz ki a csaj sokkal többet számít, mint az hogy milyen ruha van rajta.. Pl egy jó testű lányon jól tud kinézni egy max 15ezres szett, míg egy dagadt ronda csaj nem fog jól kinézni, csak azért mert 30ezres cipője van, 20ezres nadrágja, 10ezres pólója..

2015. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-al értek egyet, nagyjából le is írt mindent. Annyit még hozzátennék, hogy nem a ruha ára számít. A legtöbb férfi nem várja el hogy a barátnője drága ruhákban járjon. Ami inkább fontos az a stílusa. 26
2015. szept. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Thomech ***** válasza:

100% ban ugyan azt írtam volna mint 8-as, csak lehet néhol más szavakkal :D

19/F

2015. szept. 18. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!