Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hülyén hangzik de szeretném,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyén hangzik de szeretném, hogy minél több spermám legyen. Viszont "masztifüggő" vagyok, a nap 1x nálam minimum. Hogy érhetném el, hogy ne akarjam minden nap kiverni és több spermám maradjon?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel péntekre tervezünk egy kis "akciót", ez lesz az első. Már magam is rájöttem, hogyha több a spermám, jobban élvezem, illetve szerintem szexibb is. Viszont suli, állandó idegeskedés mellett nem bírom ki, hogy ne verjem ki minimum egyszer egy nap. Viszont valahogy most ki kéne bírni, hogy legalább egy 2 napnyi spermám összegyűljön. Tudom, valamivel le kéne kötöm magam, de nem megy... Nincs valami ötletetek?

2015. okt. 5. 18:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sport
2015. okt. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

menny futni,köss,de 2nap akkora idő,ha 2hetet kibirnál akkor aztán megkínálhatnád a csajod rendesen,ugynis addigra vissza termelődik az eredeti mennyiség.

bizony 2hét.


amúgy akaraterő kérdése az egész.

2015. okt. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Menjél el, ússzál 2-3 km-t vagy fussál ugyanannyit, esetleg többet, ne félj utána ágynak esel és alszol, mint a tej.
2015. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Kelj fel korán, fáraszd le magad, mozogj sokat, hogy elfáradj estére és annyi erőd legyen, hogy inkább alszol. Magyarán pörögj rendesen pár napig. Észre sem veszed, hogy nem gondolsz rá! :) Pár nap kihagyás után jobban fogod élvezni te is az alkalmat barátnőddel!
2015. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyébként megéri, én most jöttem össze egy csajjal szombaton, előtte egy hétig "gyűjtöttem" hát volt anyag bőven...
2015. okt. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát, 4 napig hajtottam magam, spanokkal voltam, nem unatkoztam, gyorsan elrepült az idő és összegyűjtöttem a cuccot. Aztán orálba 40 percig bírtam és rendesen telelőttem a száját. :DD :33 Azért köszi a tippeket, a sport nem az én műfajom. :)
2015. okt. 10. 15:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem is vagy te akkor férfi! :D
2015. okt. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%
Ezek szerint jól sikerült, ez a lényeg :D Végre hasznosak voltak a tanácsok :))
2015. okt. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
40 percig szopott? becsülendő kitartás :)
2015. okt. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
40 percig, még akkor se akartam elmenni, rá kellett segítenem elég rendesen mert idő volt.. Állítólag még a szája se fáradt el... Kifogtam álmaim nőjét.. :DD
2015. okt. 11. 23:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!