Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez miatt tényleg könnyűvérű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatt tényleg könnyűvérű nő lennék?

Figyelt kérdés
Mint minden fiatal én is nagyon szeretek bulizni és szoktunk is barátnőimmel elég gyakran. Soha nem volt még egy éjszakás kalandom,még ittasan sem. Olyan volt,hogy csókolóztam egy fiúval buliba,de csóktól több nem volt. Viszont van egy fiú,akibe szerelmes vagyok elég régóta,de ez nem viszonzott..vele viszont ilyen "alkalmi" kapcsolatban vagyunk..nem tehetek róla,tudom,hogy nem kéne,de nagyon vonzódok hozzá és nagyon jó vele,meg persze szeretem is... de érzelmek nélkül nem tudnám elképzelni a szexet még nagyon jó pasival sem... most hétvégén volt egy buli,ahol csókolóztam egy idegen sráccal és ez is kiderült meg az is,hogy a másik sráccal lefeküdtem és ez miatt 2 ismerősöm le r*****ozott.. valóban ez lennék ez miatt? 19/L
2015. okt. 5. 21:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
A válasz egyértelmű: igen.
2015. okt. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 CptTomato ***** válasza:
Öhm... semmi okuk nem volt rá viszont azért te is szedd össze magad....ha tényleg tetszik valaki és viszonozatlan akkor felejtsd el ....keress mást. Viszont ez a buliban néha smárolok ezzel azzal ez gáz....fejezd be....vagy légy ribi....csak döntsd el végre mit akarsz.
2015. okt. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem szoktam ítélkezni de ez hogy idegen sráccal csók a másikkal meg lefekszel miközben van egy "alkalmi kapcsolatod" azzal akit elvileg szeretsz.Sajnos az ismerőseidnek igazuk volt.
2015. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
hát jah kicsit könnyű vérűnek tűnsz ezek után mindenki szemében és valljuk be joggal
2015. okt. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Sokak szerint igen, mások szerint nem. Én voltam szexkapcsolatban egy exemmel, voltam haverság extrákkal kapcsolatba egy szinte ismeretlen sráccal, volt három egyéjszakás kalandom, megtippelni sem tudnám, hogy hány fiúval csókolóztam bulikban csak úgy. Nem tartom magamat rib_ncnak. Nem öltözködöm úgy, nem beszélek úgy, ha párkapcsolatban vagyok, akkor soha nem csalnám meg a páromat. Ettől függetlenül tudom, hogy sokan ribinek tartanának ezek alapján(ha tudnának róluk, de nem szoktam dicsekedni a kalandjaimmal). Neked kelle eldöntened, hogy a saját értékrendedbe belefér -e amit csinálsz. Ha igen, akkor szarni mások véleményére. Mindenkinek soha nem fogsz megfelelni.
2015. okt. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igen de nincs ezzel semmi gond fiataalon kell elni.. ennyi erovel minden pasi ri..bahnc. Nem bn az elvezetert szexelni. Penzert mar gaz
2015. okt. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

nem :) miért lennél? Mikor szórakozz? 70 évesen? amúgy is, mi olyan nagy dolog egy csókban? meg a férfiak azt hiszik, hogy csak nekik lehetnek szükségleteik, pedig ők aztán nagyon szeretnek csajozni, mégsem értenek meg minket nőket. Azt hiszik, mink nem szeretünk flörtölni s szórakozni? indig úgy felbosszant az ilyen téma... most mert szexelsz egy fiúval, meg csókolózol eggyel azért ri.anc vagy? ... Nem tudom, hol írja, hogy tilos a csókolózás vagy a szex? vagy mi van tőle ? Nem kopik el sem a szád, sem a lenti részed, csak annyi, hogy persze válogasd meg kivel csinálod az efféle dolgokat és, hogy milyen körülmények között (ne ess teherbe, ne kapj fertzést, védekezz) Hidd el, ugyan olyan koporsóba fognak eltemetni, mint azt, aki életében csak egy fiúval volt :) Csak ő majd idős korában lehet a fejét veri a falba, hogy nem élvezte ki a fiatalságát, nkd. meg lesz pár szép emléked. :)

17 L

2015. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
19%
Meg jönnek ezzel a hülye kulcsos-záras mondással, biztos hallottad már. Hát dugják fel akkor a seggükbe a kulcsukat meg a zárat is egyszerre. Hát nekem se sok kedvem van egy olyan férfihoz, akin már átment ötezer csaj, meg az nem viszi aki nem akarja... aztán meg hozza nekem a fertőzést meg a kitudja mit.... mg hallom vissza a lányoktól, hogy jaj ennek is megvolt meg annak is, aztán meg legyen hozzá kedvem, s még büszke is rá persze :))
2015. okt. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7: Szégyen, ha valakinek a fiatalság kiélvezése az, hogy idegennekkel smárol bulikban és egyéjszakás kapcsolatai vannak? Ez élvezet? Te is ilyen buta pi.csa vagy? :)


Kérdező:

"Mint minden fiatal én is nagyon szeretek bulizni "

Már bocs, de a fiatalok legalább 50%-a élből elutasítja a bulit. Úgyhogy ezzel ne nyugtasd magad :)

És a válaszom : Igen.

2015. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Aki élvezi a szexet az buta pi_sa? Ez elég nagy hülyeség. Az intelligenciának mi köze ezekhez? Te ilyen megkeseredett f_sz vagy? :)
2015. okt. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!