Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tapasztalja azt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tapasztalja azt az ember fia, hogy a mai fiatal lányok (16-20) sokkal kihívóbban öltözködnek és előbb adják meg magukat és nincs annyi tartás és erkölcsös viselkedés bennük, mint ami még a 10-15 évvel ezeletti korosztályban megvolt?

Figyelt kérdés

Egyre több a könnyűvérű fiatal lány és ez nagyon szomorú dolog,és egyre több a hűtlen élvhajhász fiatal csajszi...Totál részegre isszák magukat hétvégente és iszonyú módon viselkednek!

Tisztelet a sok kivételnek!



2015. szept. 22. 17:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
23%
Örülj neki,legalább Te is megkaphatsz egyet-egyet!
2015. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Mert az ember fia csak a felszínes magamutogató lányokat veszi észre.
2015. szept. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
régen nem is szexelhettél házasság előtt, nem házasodhattál össze feltétlenül azzal akibe szerelmes is voltál stb. ma már egyre inkább elfogadott, hogy az ember azt csinálja amit akar. nem tudom ez miért zavar téged. neked nem kell ilyen, keress mást. talán ne ott ismerkedj, ahol ezek a lányok szoktak általában. én sem keresem a társaságukat, nekem sem szimpatikus, de nem foglalkozok vele. mindenki azt csinál amit akar. egyébként a fiatalok nagy része ilyen. fiúk, lányok egyaránt.
2015. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
50%

Mert nézik a sok sz.art a tévében, Éjjel-nappal Budapest és társai, és azt hiszik, h akkor ezt így kell csinálni, ettől zajlik az élet, ez maga az élet.

Elég, ha az osztályban van 2-3 ilyen csaj, akik kihívóan sminkelnek, öltöznek, pasiznak és kinevetik, lenézik azt, aki nem így csinálja. Ez még az a korosztály, ahol a tinik nem egyéniségek akarnak lenni, hanem olyanok, mint a többiek, mint a példaképeik. Őket utánozzák, másolják.

2015. szept. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mert ez jön a TV-műsorokból, -reklámokból, újságokból, plakátokról, filmekből ami nem csak a gyereket de még a szülők viselkedését mentalitását gondolkodásmódján világnézeteit is befolyásolja.... Amúgy szerintem főleg a filmek, a többi csak azt erősíti. Ilyen egyszerű.


Amúgy lemaradtál, nem is kicsit. 10 éve volt 16-20, most már réges-régen úgy jó 6-8 éve 12-14 éves korosztálynál tartunk.

2015. okt. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jajmán! Hát a '60-as években is azt mondták az öregek, hogy a mai fiatal lányok kihívóan öltözködnek (még a térdük is kilátszik a szoknyából!), könnyűvérűek, és nincs bennük semmi tartás (esküvő előtt dugnak!), és iszonyú módon viselkednek. Ez a dolog soha nem fog változni.
2015. okt. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Sajnos mert ez van manapság,ez divat vagy nem tudom,de nagyon undorító.Mi is bulizunk még 5 6 éve de nem volt feltétele,hogy részeg legyek és minden buli után műsik pasi ágyában kössünk ki.És jók voltak a buli,ismerkedtünk is csinosak kis voltunk.És ez így volt jó.Én semmit nem bántam meg de a maiak majd hogyan néznek vissza.
2015. okt. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
En ezt sajnos nem tapasztalom, pedig orulnek neki...
2015. nov. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mert ez a minta. Másrészt a lányok azt hiszik a fiúknak így tetszenek. Ami akkor nem lenne igaz, ha nem lenne igaz, de mivel igaz, így marad ez a módi. Persze hozzá kell tenni, hogy egy ilyen lány, egy ilyen fiúnak tetszik. A többi férfi max megnézi de komolyabb dolgot nem akar tőlük. Az meg nem érdem, de ezt egy fiatal bohó éretlen kislány nem tekinti akkora tragédiának. Később persze kicsit kiégve nem érti miért boldogtalan, miért van annyi kudarc élménye amikor komoly kapcsolatot akar..mert így szocializálódott. Ember legyen a talpán aki ezt kezelni tudja majd. :))
2015. nov. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az lehet hogy a 60-as években a térdkilógatás miatt aggódtak, de már nem nagyon van mit takargatni. 20 év múlva ronda szép meztelenül rezgeti majd a háját a diszkóban? Dejó hogy ebből kinövök addigra :D
2015. nov. 15. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!