Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kell egy neten megismer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy neten megismert férfival szexrandit szervezni? Ilyenkor mik a szokások?

Figyelt kérdés
Hol találkozzunk? Ilyenkor is illik beülni valahová, és majd onnan lakásra menni? Vagy ez egy felesleges kör, ha úgyis tudjuk mik a céljaink, és fel lehet menni egyből a pasi lakására? Aztán ha megvolt a dolog, egyből el kell jönni, vagy ott aludhatok, ha ő nem küld el? Nem veszélyes ez így?
2015. okt. 6. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
szerintem a "neten megismert férfi" önmagában veszélyesen hangzik (persze ez nem azt jelenti, hogy az is)
2015. okt. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Alapjaiban véve, célravezető előtte összeülni, és elbeszélgetni pár szót, hogy élőben is meglegyen az összhang.

Majd ha ez megvan akkor megbeszélhettek egy olyan alkalmat ahol már csak a szex a lényeg.

Szóval egyből ne a szex legyen, szerintem.

2015. okt. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Emberfüggő, ki hogy csinálja.

Mi sokáig leveleztünk előtte, mert baromira kevés szabadidőnk van, addig megbeszéltük ki mit szeret szexuálisan, mit akar kipróbálni stb...

Aztán nála találkoztunk, kicsit beszélgettünk, majd szexeltünk :D

De ha félsz ettől, akkor üljetek be egy kávéra beszélgetni.

2015. okt. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes beülni valahova egy italra, és utána lakásra menni. De az is működik, hogy egyből a lakásban találkoztok, de ahhoz már sokat kellett előtte beszélni neten és valamennyit telefonon, hogy tudjátok, biztosan megvan az összhang.

Volt olyan tapasztalatom, hogy felmentem a csajhoz, és egyből rám mászott, de nem volt jó. Első találkozásnál kell valamennyi idő (mégha nem is sok, lehet elég 20-30 perc), amíg egymás frekvenciájára hangolódnak az emberek.

De ha csak szexről van szó, felesleges külön összeülni előtte ismerkedni, és más napra halogatni, hisz akkor kimarad a lényeg... :)

2015. okt. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%
Férfiként mondom, hogyha nem akarsz totál olcsó nőnek tűnni, akkor 1. találkozáskor még ne menj a lakására, pl. menj vele étterembe, sétáljatok utána egy nagyot közben lehet csók, tapi. 2. alkalommal is stílusosabb lenne, ha Te készülnél otthoni vacsorával.
2015. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
5: Szexkapcsolatban nem mindegy? :D
2015. okt. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

csak menj fel hozzá és mond hogy szexelnél vele

ennyi

nekem ez elég érzhető lenne

2015. okt. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!