Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van az, hogy a neten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a neten "megismert" biszex és leszbi lányok nem mernek találkozni? Amiatt, hogy a lányokhoz (is) vonzódnak? (nem hiszem) Vagy kamusok? Esetleg mind képre éhes faszi?

Figyelt kérdés

2013. jan. 28. 23:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
sajnos inkább az utóbbi
2013. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Lilla biztosan tud válaszolni erre a kérdésre. Szerintem keresd fel!:)
2013. jan. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Ki az a Lilla? :$
2013. jan. 28. 23:45
 4/23 The Other ***** válasza:
100%

Jól írod, mind képre éhes f@szi.

Például egyes külföldi, GYK-hoz hasonló oldalakon minden 2. nő "valamiért" bögyös, modellarcú csaj (egyértelműen netről leszedett képek) és leszbi, valamint magukhoz hasonló csajokat keresnek... Persze...

2013. jan. 28. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Amiatt, hogy 90%-uk valójában fiú. Nem tudni miért.

- Hülyülő fiúk.

- Olyan fiúk akik a leszbikre izgulnak be ezért leszbinek adják ki magukat aztán perverzkednek msn-en ugyanilyen fiúkkal. :DD

- Olyan fiúk akik simán csak a fel nem vállalt vágyaikat női köntösbe bújtatják.

2013. jan. 28. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

szerintem mindegyik pasas...


vagy lehet, hogy csak egy pasas nagyon sok szabadidővel :D

arra veri, hogy elmesélteti "mit tennél velem"...

2013. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Hát ez nem hangzik túl jól.. és hol lehet valódi, találkozni is merő és akaró leszbi lányokat találni? Tudom melegbár meg miegyebek, de nem vagyok járatos az ilyesmiben..
2013. jan. 28. 23:50
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

Hát, erre én se tudok okosat írni, mert nem vagyok érintett. Ha valaki bejön, azzal miért ne találkoznék?


Nálam egyébként az a legnagyobb gond az esetek 90%-ában, hogy akit neten megismernék az az ország túlsó oldalán lakik... távkapcsolatot pedig nem szeretnék...

2013. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

amúgy igen, inkább a bizonytalansgának tudható be, bár ha már telejsen beigazolódott h valós személyről van szó, és valamivel jobban ismeri a 2 fél egymást, úgy már jobb a bizalmi helyzet.


ja, és jelenleg én is igyekeznék élőbe találkozni, ami 1x már összejött, és nem volt negatív élmény/benyomás.


szóval hamar ki kell szűrni a kamusokat, és közelebbről ismerkedni azokkal, akik léteznek is :D


16/l/l Bp.

2013. jan. 28. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mármint nem vagyok érintett átverésben, de leszbikusságban igen :D
2013. jan. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!