Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy szép, egyedülálló 40-50...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy szép, egyedülálló 40-50 körüli (ba-. Szatlannak tűnő) tanárnő miért utasítja el a 18-25-ös diákok próbálkozásait?

Figyelt kérdés

Több olyat is tudok az egyetemenünkön, hogy a középkorú férfi tanár dugogat egy konkrét 20 körüli lányt és olyat is, aki főleg vizsgaidőszakban igyekszek mindig egy párat megcsinálni, részben sikerekkel.


Van két nagyon szép tanárnő az egyetemen, akik facebookjuk, megszólalásaik, róluk ismert dolgaik alapján egyedülállóak, elváltak. Az utóbbi fél évben mindkettőnél próbálkoztam és elég elutasítóak voltak. És nem is csak rólam van szó, nálam izmosabb, jóképűbb, intelligensebb srácoknak is megtetszettek az évek alatt, akik különböző módszerekkel (közvetlen "letámadás", finom és lassú megismerés, stb.) próbálkoztak náluk, de ők valahogy, valamiért nem.


Ráadásul nekem olyan szépnek és kedvesnek is tűnnek, hogy nem csak egy dugásra tudnám őket elképzelni.

A tanárnők miért adják be nehezebben a derekukat a diák srácoknak, mint a diáklányok a tanár férfiaknak?


2015. okt. 9. 11:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Vannak elveik. :) Ahhoz hogy ezt véghez vidd nagyon jónak kell lenned a nőknél, de lehetséges.
2015. okt. 9. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A férfiak könnyebben belemennek a szexbe és kevésbé zavarja őket a morális és az etikai megítélése. Főleg, hogy tanár diák szexuális kapcsolatért meg is üthetik a bokájukat. Még egyetemen is. Valószínű a tanárnők ezért nem mennek bele ilyesmibe.
2015. okt. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

41 vok

de le nem állnék egy olyan fiatal fiúval spec a gyerekem is lehetne ...

és kinek kell egy gyerek pluszban ??


másik ok ennyi idősen nem a szex mozgatja az ember lányát hanem a biztonság a meghittség a kapcsolt az h ez nem alkalmi hanem életem végégig tart majd, velem öregszik meg az h vele ébredek és vele fekszem ha baj van vele oldom meg


szerinted egy 18-25 éves gyerek erre képes vagy sem ????

életpályán tök máshol vannak


és írom még egyszer :

A SZEX NEM MINDEN AZ ÉLETBEN VANNAK FONTOSABB DOLGOK IS AMIT NEM TUDNAK MEGADNI !

2015. okt. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
9%

3

Persze hogy a szex nem minden, de azt nem értem miért utasítanád el reflexből a dolgot.(?)

Lehet nem egy életre szóló kapcsolatról van szó, de attól még lehet jó.

2015. okt. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

+ az h a FB-ján a diákoknak mi a publikus, nem jelenti azt, hogy azon túl ne lenne magánélete.


A nők általában, de különösen a tanárnők nagyon ügyesen tudják rejtegetni a magánéletüket. Szóval nem olyan b*szatlanok ők, mint ahogy te naivan gondolod.

2015. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

5: Miért ne lehetnének? Gimiben is volt egy szép, 40-es ba-.szatlan tanárnőm, aki az utolsó évemben meg világgá kürtölte, hogy egy korabeli férfi összejött vele. És utána a viselkedése is eléggé megváltozott órákon is. Sokkal békésebb, nyugodtabb, megengedőbb lett.

Ugyanakkora esélye van ennek, mint annak szerintem.


3: Akkor csak azt nem értem, hogy a korodbeli férfi tanárok miért adják magukat könnyebben a diáklányoknak, mint te a neked tetsző fiatal férfiaknak.


Ahogy én is írtam, amennyire eddig ismerem azt a két tanárnőt, belül is vannak olyan jó, kedvesek, hogy nem csak dugnék velük, hanem akár össze is jönnék velük tartós kapcsolatra.

2015. okt. 9. 14:05
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

3

Persze hogy a szex nem minden, de azt nem értem miért utasítanád el reflexből a dolgot.(?)

Lehet nem egy életre szóló kapcsolatról van szó, de attól még lehet jó.

-- ott a válasz is benne

mert nem életre szóló a kapcsolat

és a nőket nem a szexualitásuk vezeti mint a pasikat

18-25 éves pasi a farkával gondolkodik egy 40-es nő nem és soha nem is azzal gondolkodott


gondolj bele

ok van pár jó szexuális alkalom - és???? szerinted egy 40-es nőnek ennyi elég lenne ? tény van akinek igen de az olyan is ...

2015. okt. 9. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

3: Akkor csak azt nem értem, hogy a korodbeli férfi tanárok miért adják magukat könnyebben a diáklányoknak, mint te a neked tetsző fiatal férfiaknak.


kettős mérce ...

a pasiknak szabad a nőknek nem - ennyi !

olvasgasd itt a hasonló témában kiirt kérdésekre adott válaszokat és meglátod


másik ok a tanár diák viszony - soha nem szerencsés pláne ha a tanár a női fél !

2015. okt. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

7

Hát én tudnék szeretni is egy 40 éves nőt, attól függetlenül hogy nem kötelezném el magam egy életre mellette.

Értem mire gondolsz, de nem minden 20 évesnek csak a szexre kellenél.

2015. okt. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hasonló korú tanárnő vagyok, bár nem egyetemen :-)

A gyerekek mindig a magánéletemről spekulálnak. Mindig kérdezősködnek és lecsekkolják a facebook oldalamat, és kérdezgetik, hogy milyen férfiak tetszenek nekem stb.


Én nem tudnám ennek a korosztálynak a próbálkozásait komolyan venni, még ha csak szexre vágynék akkor sem. Nem vonzanak a fiatal srácok sem testileg, sem lelkileg. Komoly kapcsolatot pláne nem tudnék velük elképzelni, de csak szexre is más a prioritás nálam.

2015. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!