Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az idősebb nők miért utasítana...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb nők miért utasítanak el mindig ha neten ismerkednék velük?

Figyelt kérdés
Több társkeresőn szoktam ráírni idősebb nőkre, de gyakran azzal ráznak le, hogy túl fiatal vagyok. Persze ők a tökéletes korukbeli pasasról álmodoznak, csak az a gond, hogy azok meg főleg a fiatal pu.ncira hajtanak... Ismertem olyan idősebb nőt, aki mindig az "igazit" kereste, de az nem jött soha valamiért... Aztán eltelt pár év, ő még szottyosabb lett és végül már beérte egy fogatlan leszázalékolt csavargó pasassal is, aki külsőre erősen csöves kategória. Vsjon miért van ez így?

2015. okt. 9. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy és hány éves nőkre gondolsz?
2015. okt. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Az idősebb nők nem álmodoznak.Reálisan látják a dolgokat. Akik álmodoznak ebben a korban,nem hiszem,hogy egészen normálisak volnának
2015. okt. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
én meg 25 évesen egy lánynak se kellek. ilyen a világ.
2015. okt. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én 25 éves vagyok.
2015. okt. 9. 21:59
 5/12 anonim ***** válasza:

Elmondom, miért van ez így. Amikor egy idősebb nő (nem tudom, te hány éveset értesz idősebb alatt, mondjuk 40 fölött) egyedül marad, akkor keres valakit, aki a társa lehet, akivel kialakíthatják a közös életüket, együtt leélhetik a hátralévő életüket, akit elfogadnak a gyerekei, a családja, a baráti köre.

Lehet, hogy egy 20 éves fiúnak több a foga, és szálkásabb a hasa, mint egy korban hozzá illő férfinek, de mondd, a fentiekből mit tud nyújtani?

Néhány hancúrt, de azt is csak elfüggönyözött szobában, nehogy meglássák a haverok, jobb esetben 1-2 évre szóló "tartós" kapcsolatot, de szintén szigorúan titokban, aztán rájön, hogy hát ez nem az igazi, mégis csak egy fiatal lány való hozzá. A srác még mindig fiatal, de a nő elpocsékolta azokat az éveket, és közben egyre szottyosabb...

2015. okt. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Hány éves nőkre írsz rá? Nekem 22 évesen a legidősebb barátnőm 27 éves volt. A testvéremnek nagyon bejöttek az idősebb nők és huszonévesen jó pár 30-40-essel megismerkedett közelebbről is.

Itt nem inkább arról van szó, hogy nem azt adod, amire vágynak? Egyre több idősebb nő keres fiatalabb vagy fiatalosabb pasit.

2015. okt. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#5 Valamennyire egyet értek abban amit írsz, de valójában én is hosszútávra keresnék, nem vagyok olyan ide-oda járó típus:) A szottyosság dolgot amúgy meg csak dühömben írtam, utólag már bánom is.:) Nyilván ha engem az zavarna, akkor nem idősebbet keresnék.:P


Főleg 40 felettieknél szoktam próbálkozni, mert azok vonzanak legjobban.

2015. okt. 9. 22:22
 8/12 anonim ***** válasza:
Lehet,nem vagy elég érett gondolkodású számukra.
2015. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Most az sért, hogy nem mondanak neked igent? Te sem akarsz olyannal találkozni, aki nem fér bele az elképzelésedbe, nem igaz?

Fogadd el az elutasítást, és lépj tovább.

2015. okt. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Értelek kérdező, de ez csak szexuális vonzalom a részedről. És hidd el, nem azok a nők utasítanak vissza, akik maguk is egy könnyed, elköteleződéstől mentes szexkapcsolatot akarnak, hanem azok, akik meg akarnak állapodni egy férfi mellett.

Őszintén, te hogy képzeled a jövődet egy több, mint 15 évvel idősebb nő mellett? Meddig gondolod, hogy együtt leszel vele? Mikor jut eszedbe, hogy saját gyereket szeretnél?

2015. okt. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!