Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden nőnek a nagy lógós...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek a nagy lógós herék jönnek be?

Figyelt kérdés

Nekem sosem volt nagy és nagy melegben sem lóg túlzottan, de már nem egy kérdést láttam, hogy a nagy lógós zacsi jön be.

Miért?



2015. okt. 10. 20:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért erre én is kiv vagyok :)
2015. okt. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ez érdekes mert én mindig szégyelltem a nagy lógós heréimet.
2015. okt. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
"tasak,batyu" XD hát beszarok XD am ez engem is érdekel én azt hittem hogy hátrány a lógós here :D
2015. okt. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

pont letojom, milyen a heréje a pasinak..

csak lehetőleg legyen minimum 1 golyója :D

2015. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ej, csak ferfiak valaszolnak:D

Na itt az ideje egy szexistenno valaszanak.

A logos azert jo mert jobban lehet markolaszni, beszopni.

Viszont en jobban szeretem a feszeset, az olyan kis szexy. Ugy all hogy mingyar kilovell.

2015. okt. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Linó03 ***** válasza:
Nekem nyolc, hogy milyen, igazából nem gondolom, hogy annyival vonzóbb lenne a nagy lógós.
2015. okt. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez szerintem fakultatív. Kinek a pap, kinek a papné... nekem a lánya.


Kb ugyanaz, hogy nekem a nőkön a lógó kisajkak (salátapunci) nagyon izgató, másnak viszont a világ legundorítóbb dolga.


Mondjuk nem ez alapján választok. Mindegyiket imádom nyalni! *o*


27/F

2015. okt. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten a feszes, kemény golyókat szeretem a kezemben tartani.
2015. okt. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem először nagy golyókkal volt tapasztalatom, utána pedig nagy csalódás volt kis, feszesekkel találkozni. Nem férek hozzá, nem lehet megmarkolni... Jó nagy, jó lógós, meg lehessen fogni, beszívni és jól csapkodja a fenekemet szex közben!
2015. okt. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nos, én ezen a dolgon még soha nem gondolkoztam. De szerintem a kisebb jobb. Igaz, hogy nem vonz, hogy legyen mit megmarkolni rajta, meg beszopni, és a párom se szereti, ha a zacsijával játszok, szóval nincs rá ojom, hogy a nagy jobban tetsszen. Megmarkolni az álló részét szeretem! Vizualisan pedig a kisebb jön be.

21/L

2015. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!