Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kikosaraztok egy pasit és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kikosaraztok egy pasit és utána ezt az illetőt meglátjátok 1másik nővel, a nők nagy része miért gondolja ezt?

Figyelt kérdés
-Jaj elkuldtem,pedig nem is olyan töketlen,egész jóképű....
2015. okt. 11. 09:53
1 2
 1/15 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
Nem tudom, hány %-uk gondolja ezt, de aki ezt gondolja azért lehet, mert vonzó ha egy férfi független.
2015. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Olvasd el még egyszer!!!Rosszul értelmezted
2015. okt. 11. 10:09
 3/15 A kérdező kommentje:
Arra gondoltam kikosaraz egy nő mert bénának néz,utána ha meglát egy nem randa nővel,akkor azt gondolja, elkuldtem pedig.....
2015. okt. 11. 10:10
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez attól is függ,hogy az a másik nő milyen.
2015. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A nők féltékenyek
2015. okt. 11. 10:13
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálam semmi személyes dolog nincs mögötte, egyszerűen zavarja az egómat. Ennyi.
2015. okt. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

6-os ha előzőleg elutasitottad és a pasinak lesz valakije miért zavarja az Egódat?Nyüszítve kellene utánad kúsznia?

Egy férfi ha kosarat kap,megy tovább,ennyi!

2015. okt. 11. 10:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem fogom a teljes pszichológiai kórképem felvázolni, elégedj meg annyival, hogy nem igazán van önbizalmam és szeretethiányom van, ezért ha valaki elkezd hanyagolni, azt nem tűröm valami jól. De ennek semmi köze a párkapcsolati vagy a férfi-nő viszonyhoz. Ha a kutyám jobban örül másnak mint nekem, már az se tetszik. Vagy ha a boltban nem mosolyog rám az eladó, pedig máskor meg igen, az se érint valami jól.
2015. okt. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

De oké hogy kapsz választ de a kérdés rettentő nagy hülyeség.


Fáj vagy sem, mindenki "pótolható". Főleg úgy, hogy nem voltál még vele együtt. Nem kötnek össze érzelmet múltbéli pillanatok. Aki a legkisebb jelét is adja az elutasításnak azzal nem foglalkozom tovább.


Miért kéne nyomulnom az olyan csajra, aki nem dobja vissza a labdát? Számomra ő nem titokzatos vagy érdekfeszítő, hanem ezzel pont elnyomja azt hogy érdekesnek találjam.


Ebben a szakaszban mindenki "pótolható", így megyek tovább. Utána meg ha megbánja, vagy eleve nem is akart eldobni magától, hanem "csak játszotta volna a királylányt hogy én majd újra megkörnyékezem" az engem hol érdekel?


Ez mindenképp egó meg önértékelési dolog a nőkkel kapcsolatosan, ugyanakkor részemről is az, hiszen amikor én odamentem hozzá és ő jelét adta annak hogy nem akar tőlem semmit, vagy nem dobta vissza a labdát, akkor abban meg az én egóm sérült - nem jelentős mértékben, de biztos nem esett jól.


Szóval innentől kezdve az hogy belőle ez mit vált ki - baromira nem érdekel. Legkevésbé sem. Ezért nem is értem miért foglalkozol a kérdéssel.

2015. okt. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Utolsó a többi 100ezer kérdést is támadd meg...
2015. okt. 11. 11:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!