Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik nem élveztek el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik nem élveztek el a szex során! Utána nektek is kell extra lelki törődés? Babusgatás, beszélgetés, ilyesmi.

Figyelt kérdés
Anélkül olyan, mintha csak kihasználtak volna, pedig én is akartam a szexet. :(

2015. szept. 25. 20:43
 1/8 LePeDő ***** válasza:
100%
Én ha nem élvezek el akkor inkább egy plusz menetet kérek a pasimtól extra odafigyeléssel és erőbedobással a részéről :D
2015. szept. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
Nekem olyankor egy jó nyalás vagy ujjazás kell. Nincs szükségem babusgatásra.
2015. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Olyan nincs hogy te nem élvezel el szex közben az a pasi szégyene.Meg persze utána jár még a babusgatás,simogatás,beszélgetés...
2015. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A pasi szégyene? Nono, akkor én még 38 év alatt nem találkoztam rendes pasival? Merthogy nekem aktus közben nem szokott lenni orgazmusom és ha jól tudom, nem vagyok egyedül ezzel a problémával.
2015. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
persze ez elofordulhat mindket felnel hogy n elvez el valamelyik. nemszabad abba hagyni egy kis piheno utan ujra kel kezdeni vagy oralisan vagy csak ahogy jon a szex a lenyeg figyeljunk a masikra!
2015. szept. 26. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem érzem magam kihasználva, de orgazmus nélkül vagy azzal, jól esik, ha utána van egy kis pihenés és bújás.
2015. szept. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Ha nem volt még orgazmusod 38 évesen akkor az probléma de orvosolható pl. szexológus vagy orvos által.Elméletileg minden nő képes orgazmusra bár lehet anélkül is élni,kihagyhatod ezt az extra élvezetet.
2015. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ki mondta, hogy nem volt még orgazmusom? Azt mondtam: aktus közben. Nyilván ha kinyal vagy megujjaz, akkor van. Ha magamnak csinálom, akkor is. Itt most az aktus közbeni orgazmusól volt szó.
2015. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!