Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretet es felelem osszefonod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Warazslow kérdése:

Szeretet es felelem osszefonodasa Pszichoszexualis fejlodes egy resze beakadt 16 kornyeken Meg tudjuk beszelni ertelmes ember modjara?

Figyelt kérdés

Szeretnem leszogezni, nem onsajnaltatasbol irok, hiszen vannak akiket szijjal vertek/vernek, nekem csak a fanyelu legycsapo jutott. Szeretnem ha meg tudnatok erteni a szemelyisegem apro torzulasainak a fejlodesi folyamatat. A szuleim elvaltak szuletesem elott, edesapam 5 eves koromban meghalt egy olyan betegsegben ami talan bennem is lehetett, igy edesanyam roppantmod szorosan, egyfajta buborekban nevelt fel, gondolom rettegve mindvegig nehogy engem is elvigyen a kor. (Hodgkin-kor ami atalakulhat leukemiava es szevasz) Rettenetesen szeretett es feltett, de ugyanennyire fogott szorosan, neha talan kisse tul szorosan. Az o szuleivel eltunk kb 3 eves koromtol fogva egy videki kisvarosban. Mivel nokent (egyertelmuleg) o eleg szigoru feminin neveltetest kapott (anyukaja szigoru katolikus volt), ezen minta alapjan probalt nevelni, igen sikeresen. Nem panaszkodom csupan szeretnem megosztani veletek az eletem, hatha igy konyebb lesz. Szoval minden szuper volt, addig amig kisfiu voltam, anyu kis kedvence. Aztan jott az iskola es igen nehez volt a valosagot a buborekommal osszeegyeztetni. A buborekomban minden baratsagos es kedves, a valosagban pedig az emberek rosszindulatuak, hobbibol bantjak a gyengebbet, a kulonbozot, oromet lelnek mas szenvedeseben. Elegge feminin, felenk gyerekkent persze megtalaltak a "nagyobbak", a sztori ismeros lehet sokaknak. Az apatlansag viszont ezt a leragott csontot igencsak felnagyitotta mert hiperszupererzekeny voltam a feminin nevelesem miatt. Kirivo pont volt az, mikor negyedikben egyik osztalytarsam (tudataban annak hogy nyolcadikos batyja miatt be van vedve) belem kotott en meg ugy gyomorszajon vagtam hogy nem kapott levegot. Ez azert fontos mert "verekedes" kerult be az ellenorzombe amiert otthon elvert anyum. Onvedelem=>verekedes=>buntetes Tehat Onvedelem=Buntetes Innentol fogva kezdtem elfojtani azt hiszem, barmi is ert. Edesanyam vaskeze miatt ilyen szereto felelem volt bennem vele szemben, ami oda fejlodott hogy kesobb egyfajta mentalis cenzurakent volt jelen, mikor valamit tettem. Emiatt mint sejthetitek, a lanyokkal igencsak hadilabon alltam. A pszicoszexualis fejlodesem egy eleme ugy erzem az engem ert hatasok miatt megallt olyan 15-16 eves szinten es azota is kisert. Idosebb lanyokkal nem sikerult kapcsolatot letesiteni mert retteges volt bennem. A net biztonsagos tavolsagaban konnyeden talaltam magamnak lanyokat. Viszont az ora ketyeg es mar nem vagyok 16, se 26 hanem 31. Erzelmileg sikerult atverekednem magam a lehetetlenen, van egy csodalatos baratnom aki eletem szerelme es vele szeretnem leelni az eletem. Viszont ez a beragadt loop neha visszater, kisert. En szetvalasztottam a szexualitast es az erzelmeket anno, es egy toredeke sajnos a mai napig ugymaradt. Egyszerre szeretem a baratnomet totalisan, egyutt elunk, barmit megtennek erte. De ugyanigy bennem van ez a (kizarolag szexualis) vagyodas azok utan a fiatal tinik utan akik epp bontogatjak a szarnyaikat es egy 30eves sraccal szeretnenek tapasztalatot szerezni. Lehet hogy az a kimaradt uresseg akar ilyen modon betelni. Nemtudom. Neha megorjit ez a kettosseg mert a baratnom a tarsam 100%ban, efelol nincs kerdes, nincs bizonytalansag. Nem vagyok tokeletes, lehetnek sokkal jobb is es ugy erzem minden tolem telhetot megprobalok megtenni. Elfojtani nem lehet, felgyulemlik es vulkankitores. Nem rafigyelni sem, felgyulemlik. Elfogadni, na az segitett. Mar nem erzem magam torz szornyetegnek, bar biztos lesz itt vagy hetven konzervativ gyoker aki a szobaja melegebol mindenfele pedofil satannak le fog hordani, de heloszia,14 az also korhatar, illetve nezzetek vissza 100 evvel ezelottre, mi volt akkor. Szoval nem, nem hajtottam ra egy 16eves lanyra sem, nem tervezem megcsalni a baratnomet sem, de ez az allapot mar lassan 15 eve stabil, nem mutogatok f@rkat cukorkaert es nem teszek altatot a tejeskavedba. Viszont zavar. Ugy erzem a harmonia erotereben zavart kelt. Irgalmatlan sokat olvastam errol, nem erzem magam rossz embernek emiatt csak szeretnem ha ezen kisertettol megszabadulva, szabadon folytathatnam az eletemet.


Szeretet es felelem osszefonodasa

Pszichoszexualis fejlodes egy resze beakadt 16 kornyeken

Izgalomba hozzak a fantaziam neha a tinilanyok,es nagyon nagyon szeretnek egyet forro kejben reszesiteni hosszu orakon at...de ez csak szexualis


Szeretem a baratnomet mindennel jobban, de ez nem torli ki a gyerekkori felreprogramozodasomat,aminek eredmenyekent ez a bolygo hollandi fel felbukkan.


No, johet a sav, szakertok:)


2015. okt. 11. 10:45
 1/4 opened paradise ***** válasza:
100%
Nem foglak savazni,de millió és egy korodbeli bukik a kislányokra,viszont csak te írsz és magyarázol bele egy ilyen hosszú sztorit.
2015. okt. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tudod mi a baj a hozzád hasonló perverzekkel?

Egyetlen hülye törvényszöveg miatt képes lennél megdugni egy gyereket...

Igen, 100 évvel ezelőtt még normális volt, hogy 8-12 éves gyerekeket ejtettek teherbe, csak arról a fontos tényről feledkezel meg, hogy azok a szerencsétlenek bele is haltak a szülésbe. Ne feledkezzünk meg a megtört lelki háttérről, mivel kétlem, hogy egy lelkileg és testileg fejletlen gyerek annyira élvezné a szexet; és igen, egy 15-16 éves gyerek sem számít fejlettnek, de továbbra is gratulálok, hogy egy idióta törvényszövegbe kapaszkodsz.

Ugyanolyan vagy, mint a többi pszichopata, csak az anyádat okolod, holott ez egyáltalán nem akkora lelki törés, amit leírtál. Hány gyereket vertek meg, mégsem lettek pedofil állatok (igen, tudom, mi a szó jelentése, de ez nem változtat azon a tényen, hogy egy gyereket akarsz megfektetni).

Egyébként egy szöveg képe is sok mindent elárul egy emberről: összefolyó szöveg, ékezetek nincsenek.

Akkor tennél meg mindent ez ellen, ha szakemberhez fordulnál, mert ez egyáltalán nem normális.

2015. okt. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lazíts és igyál egy pálinkát, vagy ilyesmi...
2015. okt. 11. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Vegulis, az itelkezes mindig segitett nemde?A tiltas - buntetes?


A drog elleni haboru, a szesztilalom, csupa gyozelem.


A keresztenyseg irtasa tuzzel vassal,veget nem ero sikertortenetek..


Elore is elnezest kerek hogy pillanatnyilag a telefonomrol, angol " billentyuzeten "gepelve, nem tudok a te nyelvtani elvarasaidnak megfelelni.A kocsmaban a haverokkal meg a szonok se nyomatja a Szaloczi Palt.


Ne haragudj de nem ertem milyen torvenyszovegre gondolsz,kerlek aruld el, pontosan melyikrol is beszelsz.


Bizonyos nepcsoportoknak Magyarorszagon a mai napig nem jelent problemat 8-12 evesen teherbe esni/szulni, ez a kulturajuk reszet kepezi.

Mint ahogyan mas nepeknek is,de nem ertem ez hogy jon ide amikor kristalytisztan nem erre a korcsoportra utaltam.


Csakugye, a mi  nyugati, kizsakmanyolo, hazug, pazarlo, moho es kapzsi, alszent de vegtelenul civilizalt kulturanknak ez ellentmond es dagadtan a hamburgerunket zabalva osztjuk a szentigazsagunkat.


Persze ez nem jogositvany eroszakra/ megrontasra, mert te erre gondolsz, ezt rikitod mint a banshee.


Beleegyezeses alapon torteno, kolcsonosen kellemes, tiszteleten es erdeklodesen alapulo szexualis kalandozas miert lenne rohadt mocskos perverzio?Vannak olyan lanyok akik 15 evesen vagynak, kivancsiak es nem fogja tonkretenni a lelkivilagukat a szex.


Vannak olyanok, akik 26 evesen szuzek, es egy rossz pasi miatt tropara megy az eletuk.


Nem szabad altalanositani, sem a kamaszodo lanyok szexualis erdeklodeset alabecsulni, csak errol te nem tudsz...Amikor a fesztivalokon a random kulfoldi "rasztagoas vilagjaro gitarozosdobostetovalt transzcendens" felistent csabitjak el mert o a tokeletes elso elmenyuk?Lehet rossz dontes,de a lanyoke!!

Van aki 15 evesen felelos dontest kepes hozni,van aki 30 evesen se tud, akkor mi a gyerek?Aztan nyomod ezt a torvenyszoveg dumadat megint(melyik torvenyszovegre gondolsz?)

Nem eleg neked ha a torveny szerint elunk?Meg az elbaszott tarsadalmunk bigott,szuklatokoru, masikat savazo maganvelemenye ala is igazzuk be magunkat?


Szerintem te is egy,gyerekeit buborekban tarto szulo lehetsz,aki elveri a oket ha hazassag elotti szexre gondol.Ne csodalkozz ha az elfojtott frusztraciojabol kifolyolag onmagad felrobbanto fanatikus lesz Irakban;)


Amikor hatodikban az elso baratnommel jartam par honapja,es naluk voltunk a szobajaban(a szokasos fagyizos setalos mozizos klisek utan),nem mertem meg HOZZA ERNI SE,omeg mar csokolozast akart.Tudod miert rettegtem?Miert volt bennem  belso blokkolo felelem?Hogy anyamra kenjem megint,azt mondta "Nehogy OLYAT merjetek csinalni!!"


Fingom se volt mi az az "OLYAN" de rettegtem hogy ha veletlenul barmit csinalok ami abba a kategoriaba eshet akkor kampec.Szoval a kiserletezes es az egeszseges erdeklodes, a "merés" ott derekba lett torve a kontroll miatt,de hejj, nem vertek colos vascsovel,se szijjal szoval ez nem nagy gond!


Szakemberrel beszelgettem es kirohogott.Pszichologushoz es pszichiaterhez is elmentem, es tudod mit mondtak?


A kifejlett nemi jelleggel rendelkezo fiatalokhoz torteno vonzodas nem paraphilia, nem rogziti a DSM-IV.Ha kolcsonos es egeszseges,tiszteleten alapul,epito jellegu es a torvenyes korhataron felul van LESZARJA MINDENKI.

A pedofilia a SZEXUALISAN FEJLETLEN fiatalokhoz torteno vonzodas,ahol a cel az hogy az aldozatnak fingja sincsen semmirol.



Azert van kulonbseg, nem?

Neked nincs.

Nalad a rendorseg a polgart vedi, a politikusok ertunk vannak, a rendszer tokeletesen demokratikus es Magyarorszagon jolet van.

2015. okt. 11. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!