Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mért van ilyen sok beteg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van ilyen sok beteg ember beteg férfi a világban?

Figyelt kérdés
Mért ilyen perverzek a férfiak és a fiúk?komolyan elmegy tőlük a kedvem és még azt mondják hogy a homokosok a betegek közben a heteroszexuális férfiak még betegebekk amikor azt kérik egy lánytól hogy wc-zen bele a szájába vagy nevelje nővé kinozza tapossa meg pff stb fúj ezek az emberek már ennyire megunták a sima szexuális életet hogy ilyen ocsmányságok izgatják őket?

2015. okt. 6. 21:32
1 2
 1/17 RRR ***** válasza:

szerintem csak rossz körökben mozogsz

a neten meg ezek az érdekesek ,az általánosok nem

2015. okt. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Az ok egyszerű nem volt mellettük egy nő akivel egészséges módon fejlődött volna a szexualitások.
2015. okt. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
1-esnek igaza van, rosz körökben mozogsz. Amiket írtál eléggé aberrált dolgok, egy nőtős ennél sokkal de sokkal jobb dolgokat lehet kérni, ami mindkét fél számára kellemes :) 29/F
2015. okt. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Az a helyzet, hogy szerintem meg veled nem stimmel valami!


Nekem fel sem tűnik, hogy ennyi beteg,abnormális ember (nem csak férfiak ) mászkálnak körülöttem. Szerintem túl sokat foglalkozol ilyen témákkal vagy nem tudom...


Én is szoktam látni itt a gyakorin a sok beteg kérdést de kb. az első 2-3 szóból látom, hogy nem nekem való és görgetek tovább... nem olvasom végig, nem nyitom meg, nem szörnyedek el, hogy úristen miféle beteg állat ez... látom, hogy valami számomra ocsmány dolog és megyek is tovább nem érdekel...


Hihetetlen, hogy ennyire buta legyen valaki, hogy rögtön általánosításba torkollik nála ez az egész és máris saját kérdést ír ki, hogy miért ilyen beteg perverz minden férfi.... vannak biztos ilyenek, sz*rd le őket és keress normális srácokat.


23/f

2015. okt. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
*nőtől
2015. okt. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Azért nem kéne lebutázni ... nyilván őt nőként jobban felkavarja, mint egy férfit. Ennyi. Nem kell rögtön támadni, mert igen is sok ilyen van, főleg itt gyakorin elég gyakori :P Én is elborzadok, de hát próbálok nem tudomást venni róluk. 17 L
2015. okt. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Abban tökéletesen igazad van hogy kissé aberrált a fiúk nagy része! Az is igaz hogy én elfogadom ha valaki meleg, de ha kolompot köt a farkára, és felvonul, akkor egy barom!

Én sem megyek a párommal évente ki a városba meztelenül felvonulni mert hetero vagyok, tehát nekik, legyen elég hogy a társadalom lassan elfogadja őket, mert pár évtizeddel ezelőtt még üldözték! Azért azt is el kell ismernünk, hogy ezek a divatok nem ma keletkeztek! Szerintem a katolikus vallás azért nyert teret, mert a Rómaiak rettenetes (fantasztikus) orgiákat rendeztek, ahol kefélt mindenki mindenkivel, de még lehet hogy a kutyát sem kímélték! Eltérő vágyak mindig is voltak, de hogy ma mindent szabad, ez az ameriai mocsokból, a nagy büdös demokráciából jön! Onnan ahol hirdetik a demokráciát miközben kipusztították az indiánokat, a kultúrájukat, leigázták a négereket, és elhurcolták rabszolgáknak! Nekik mindent szabad volt! És a butaságtól, a rosszpéldától semmi sem terjed jobban!

Élek halok a jó szexért, és mindent kipróbálok amit elfogadhatónak tartok! Ezek az emeberek szintén azt teszik, csak nekik normális hogy a másik szájába szarnak! Egészségükre!

2015. okt. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
milyen Úri körökben mozoghatsz, ha ilyen sok arra a perverz :D
2015. okt. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fogadni merek, hogy gyikon láttál ilyen kérdéseket, és ebből alkottad ezt véleményt.. Nem kéne általánosítani, és igen a melegek beteg emberek.
2015. okt. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem csak gyikon mindenhol az utcán a interneten facebook ask.fm hotdog twiter irkálnak minden félét de azzonal tiltom és mindenhol a beteg abnormális hetero perverz durva férfiak vannak
2015. okt. 6. 23:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!