Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért furcsa ez a nőknek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa ez a nőknek?

Figyelt kérdés

Nem általánosságról beszélek, ezt rögtön kifejezném az elején. Valahogy úgy gondolom hogy a nők azt hiszik - a reakcióik alapján - hogy a mellük a legfontosabb a férfiak számára, és minthogyha ez ilyen általános fogalmazás lenne.


Elvileg a döntő többség (azaz valamivel több mint a fele, de bőven vannak a másik oldalon is) a férfiak közül inkább fenékpárti mint mellpárti.


Ez nem feltétlen azt jelenti hogy a másik testrész el van hanyagolva - de van rá példa biztos. Csupán annyit hogy a preferálandó fenék vagy cici több szerepet kap.


De sokszor jönnek a sírások, hogy miért fontosabb a fenék, mint a cici?! Miért? Nem értem a logikát. A kettő teljesen egyenrangú "testrész" hagy döntsön a férfi melyik számára a fontosabb nem?


/az anált ne keverjük ide/


2015. okt. 11. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

E akard megerteni oket:D

(Szerintem igazad van amit leirtal)

2015. okt. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Warazslow ***** válasza:

"Mire gondoljak, ha a párom azt mondta, hogy a popsi a fontosabb, nem a cici vagy a punci?"


Ugye ezt is te kerdezted...

2015. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok, ő meg nő, ezt zárjuk le itt szerintem teljesen eltér az ő kérdése az ennyimtől. Ha oda akarsz reagálni oda írj. Nem tudom melyik témáról beszélsz egyébként de nem is érdekel mert mi az hogy a puncit is belekeverik?! Úgy értelmetlen az egész.
2015. okt. 11. 10:55
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig 10-ből 9 arányba voltak popsi pártiak a pasijaim. Pedig szerintem nincs egyáltalán különleges fenekem. :)
2015. okt. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez érdekes, mert nekem sokkal jobb melleim vannak, mint fenekem (sőt, kimondottan lapos, széles fenekem van), mégis odáig vannak a férfiak azért is. Persze nem mind, mert aki a sportos fokhagymapopira izgul, nyilván nem velem fog kezdeni, de aki az ilyen asszonyos alkatot bírja, az odáig van a széles csípőmért, és halnak meg, csak hogy egyszer átfoghassák a derekamat. :D Miközben szerintem a melleim sokkal látványosabbak.

Szóval ha a nőket nehéz megérteni, akkor a férfiakat is. :)

2015. okt. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kis mell, jó fenék, jó láb. Hosszú távon is! Nagy mell, nagyobb poci,általában laposabb fenék, hosszútávon csak romlik a helyzet, logó mell, még laposabb fenék.Tisztelet a kivételnek. Nagy mell,lapos has, jó láb, jó fenék ritka, de a legjobb összeállítás. A nagy mell jól mutat ruhában, mint dekoltázs, szabadon már nem mindig. tetszik a mell, de részemről hamarabb megunható, jó fenék, jó láb megunhatatlan!!!
2015. nov. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!