Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számíthatok 27 éves kis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számíthatok 27 éves kis mérettel rendelkező szűz fiúként az első együttlétkor?

Figyelt kérdés
27 éves kis mérettel (állva: 10,5 cm és nagyon vékony is) rendelkező szűz fiú vagyok. Pontosan a kis méretem miatt nem mertem eddig nővel kezdeni. Most megismerkedtem interneten egy csinos, kedves aranyos nővel. Alakul a kapcsolat, már egy hónapja találkozgatunk és már eléggé úgy érzem, hogy szeretné ha együtt lennénk. De nem tudja, hogy szűz vagyok és a méretemről se beszéltem neki. Nem tudom mit csináljak, mire számíthatok az ágyban?
2015. okt. 11. 16:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem hasonló a helyzetem, 21 éves vagyok de nekem nagy méretem van. a baj csak az hogy nem nézek ki jól, és 17-18évesnek nézek ki, ezért a korosztályomat elfelejthetem csajozás téren. az a baj, hogy alábecsülnek engem a nők, pedig ha tudnák a méretem és hogy milyen sokáig bírom az ágyban, és imádom is az orálszexet, akkor biztos rámtapadnának.. én nekem külsőm és fiatalosságom miatt nem jött össze még.. sportos, szálkás alkatom van és 180+5cm magas vagyok
2015. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
185cm, bocsi elírtam..
2015. okt. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azt hiszem feltétlenül szólj neki előtte, ha kedves, segìtőkész akkor semmi gond nem lehet. Ha meg nem ilyen, akkor nem is éri meg hogy tovább foglalkozz vele
2015. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Elobb utobb ugy is megtudja ..... szoval el lehetne mondani neki is , ha ertelmesebb fajta akkor megerti es nem csinal problemat ebbol .
2015. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Örülj a szerencsédnek és élvezd a dolgot, ha már összejött. Nekem sajna kizárt, hogy valaha is összejöjjön egy lánnyal a külsőm miatt, nem csoda, hogy 29 évesen is szűz vagyok, és sajnos az is maradok, mert soha nem lesz olyan lány, aki legalább egyszer egy randira eljöjjön velem.
2015. okt. 11. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem finoman vezesd rá a témára, hogy nem vagy elengedve annyira odalent. Ez ugy is ki fog derülni, ha emiatt elkezd távolodni, hagyd a francba, ha nem akkor csapassad! :D
2015. okt. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Timinővér ***** válasza:
Nem a méret a fontos. Ez csak pasi téma folyton. Egy nő sem megy centivel az ágyba, senki sem fogja méricskélni. Ha eredményt érsz el, akkor minden ok. Bármilyen mérettel lehet egy pasi béna is meg szexisten. Ha paráztok akkor ez van. Akkor így jártok. Ha lazán veszitek és kielégítitek a partnereteket akkor minden ok. Csak nyugi.
2015. okt. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Linó03 ***** válasza:
Mondd el neki, hogy nővel még nem jutottál el eddig, és kérd meg, hogy mondja, mi jó, mi nem. Ha egyenesen fel tudod vállalni, hogy egy kis segítségre van szükséged, akkor szerintem meg fog érteni, és egyikőtöknek sem lesz kényelmetlen a helyzet. (Én a barátommal vagyok így, csak nálunk ő a tapasztalt.)
2015. okt. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Háát, én nő létemre mondom, hogy eléggé lelombozna a dolog:

-kicsi a farkam, és még soha nem voltam nővel.

Szerinted?

Hogy kicsi, ne hangoztasd, majd úgyis észreveszi, ha kedvel, nem fog számítani.

Az meg, hogy kezdő vagy, megint nem jelent semmit. Az a fontos, hogy az ágyban az ő igényeit helyezd a sajátod elég. Aktus előtt nyald ki, ha már ettől elment párszor, nem lesz gond, ha az aktust nem bírod sokáig. Ja, remélem kezdőként azért a punci ízétől nem undorodsz.

2015. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
18%

Utolsó mi az, hogy az ő igényeit helyezze a sajátja elé? Mégis mire fel? Bezzek ha a szűzcsajt kúrják, akkor a faszi igényei ke vannak sz...rva, ha a srác a szűz, akkor is.

Na a nők nagy része pont így viselkedik, mint az utolsó hulladék. Nem baj ha szűz a gyerek, de azért ne legyen már, nem baj ha csóró, kicsi a farka de azért ne legyen már.

Kérdező. Utólag se pofázd el, hogy szűz vagy. Ne agyalj semmin csak érezd jól magad. Gondolj arra, higy egy hatalmas teher fog keesni a válladról és úgyse az elsővel éled le az életed.

2015. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!