Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ki vállalna be kisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ki vállalna be kisebb villantásokat nyilvános helyen? Pl. strandon nyilvánosan bikini alsó vagy felső lecserélése, vagy az utcán egy hirtelen popsi villantás, stb.

Figyelt kérdés
2015. okt. 11. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Miert? Mi ertelme van?
2015. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Linó03 ***** válasza:
Horvátországban átcseréltem a felsőt, de ott alapból félmeztelenül napozik sok nők.
2015. okt. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

En nudista strandokon szoktam villantani.


:)

2015. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Mindig ki akartam próbálni amit a filmekben, mikor a csajok felhúzzák a felőjüket egy autóból. :D 21 évesen egy fesztiválra tartva ez megtettem egy buszmegállónyi embernek. :D és egyszer megmutattam a derekamon lévő tetoválásom. Ez nem lenne extrém, de nem volt rajtam csak egy mini ruha. :D Így mutattam hozzá a popsim is. :D Mára már nem vállalnám be mégegyszer. :D

25/N

2015. okt. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

felsőjüket*

ezt*

Utolsó voltam :)

2015. okt. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyszer a strandton roplabdazas kozben leesett a bikini felsom (hozzatennem h csak pasik voltak a csapatban es az ellenfelek is sracok voltak) legalabb volt egy jo napjuk..:D utana ugy jatszottam tovabb..:D
2015. okt. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!