Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 20 évesen mi az a szexpartners...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20 évesen mi az a szexpartnerszám, amire azt mondanátok egy lánynak hogy még elfogadható és alkalmas tartós kapcsolatra a szemetekben tőle?

Figyelt kérdés

Kb hány partner az? Gondolom ha már volt 10 férfival, az már sok. Mégis durván mi az a szám, amire azt mondjátok oké? Nagyjából.


Úgy, hogy 16 évesen vesztette el.


És kérlek ne hazudjátok azt, hogy "bármennyi, ez csak tőle függ". Nem hiszem hogy van olyan lúzer-papucs srác, aki egy olyan 20 éves lánnyal összejönne tartós kapcsolat céljából, aki volt már mondjuk 20 fiúval az életben.


20/L


2015. okt. 12. 09:55
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
0%

Hát 4-5 ha tartós kapcsolatot akarok.

Ha nem tartóst akarok akkor engem kifejezetten vonz ha sok pasival volt elöttem.

Miért?

Mert szereti a szexet és nem bot az ágyban :D


22/f

2015. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Az enyém 17 évesen vesztette el és 10-nél több partnere volt, én még nem voltam senkivel de nem zavar.


22f

2015. okt. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
0%

Szia.


Az a 20-as számadat egy beismerés volt?

Éves szinten 5-pali. Nézőpont kérdése.

Legalább szereztél tapasztalatot. Ha minden nő bevallaná a kapcsolata elején hogy mennyien mentek át rajta.

Sokan egyedül maradnának. Vallj be neki max 5-öt lehet már az is "sokk" lesz neki.

Személy szerint én teszek rá mennyien voltak előttem.

Ha viszont velem van, mellettem ne tartson senkit.

2015. okt. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
24 evesen volt ot partnerem eddig...
2015. okt. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Az hogy előtte mennyi volt lényegtelen. Mi ért mi van ha 10 mi van ha 20??

Az a lényeg h megfelelő partner legyen egy párkapcsolatban.

2015. okt. 12. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Így van ezek csak számok a múltból... egészségére... élvezte az életet, tapasztalt... és nem csak képeken akart férfit látni... attól még szerethet engem és én is őt...
2015. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Én eddig 4 fiúval voltam, beleértve a mostani barátom. Albérletben a velem egyidős lakótársnőm 17 sráccal volt már. Talán kicsit túlzás, de mostanában hetente hoz fel új fiúkat hozzánk. De nekem az látszik hogy őt főleg csak megdugni akarják, nekem meg van egy szerető barátom, aki a heti 6-10 szex mellett még szeret is engem.


És valahogy az jut eszembe, hogy lakótársam is szeretne tartós kapcsolatot. Mikor egyszer boroztunk, akkor elmondta hogy attól fél emiatt nem akar tőle senki komoly kapcsolatot, mert sok partnere volt. (Pedig külsőre el kell ismernem ő még kicsit vonzóbb is lehet, mint én. - Én 180 cm vagyok, ő 170 cm, de neki van szebb arca szeritem valamivel.)

2015. okt. 12. 10:39
 8/30 A kérdező kommentje:

5:

Szóval ugyanannyira alkalmasnak tartasz tartós párkapcsolatra, feleségnek, gyerekeid anyjának egy nőt, aki előtted 2 férfival, 20 férfival vagy 200 férfival volt? Nem hiszem őszintén ezt.

2015. okt. 12. 10:40
 9/30 anonim ***** válasza:

Megkövetem magam! Abszolút normális.

Akkor te egy rendes lány vagy!

2015. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
70%

Én 17 évesen veszítettem el, 21 éves koromig 8-10 pasival feküdtem le, de 21 éves korom óta csak egy van, már 5 éve :)

A 8-10ben van tartós(nak induló) kapcsolat és egy éjszakás is. Nem tartom magam ribinek, meg inkább előbb legyenek kalandok, mint akkor mikor már vőlegényem/férjem van.

A páromnak is meg van a múltja, nekem is, de ez nem számít, csak az, ami most van.

2015. okt. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!