Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan pasi aki csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan pasi aki csak ritkán szexelne?

Figyelt kérdés

mondjuk úgy 2-3 havonta?

de mi lehet az oka ?

friss a kapcsolat még, de mégis

elmondása alapján régen is ez volt

amúgy ha oda kerül a sor akkor nincs gond, csak mire odakerül az a gond

van más pasi is aki így működik ?


2015. okt. 12. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Van persze, nem mindenki akar napi 24 órában d*gni.
2015. okt. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
jó jó.. de azért 2-3 havonta ???
2015. okt. 12. 12:23
 3/10 anonim ***** válasza:

áhh, én nem tudom, hogy az első válaszoló meg a barátod melyik bolygóról jöttek közösen, de ilyen nincsen...


egy egészséges férfi, nő ráadásul aki kapcsolatban van, sokkal többször kívánja a testiséget is... ha azt mondtad volna, hogy 2-3 hetente az is nagyon ritkának számít... kb. az 50-60 éves korosztály az akik állítólag (csak átlag, van kivétel) 2-3 hetente bújnak össze....


Nektek fiatalon, ha nincsenek egészségügyi problémák naponta kéne szexelni, de ha olyan a munka , suli stb. akkor is mondjuk 2 naponta.


Sajnállak, mert a szex egy párkapcsolatban az egyik tartóoszlop... és tény ha egy tartóoszlop sérült, akkor előbb utóbb minden borul csak idő kérdése.

2015. okt. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én pl sexelnék gyakran. Csak mégis úgy van hogy csak több havonta van egy- egy. :(
2015. okt. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

30-asok vagyunk

mondom ha én mászok rá akkor nincs gond működik

de ha arra várok h ö kezdeményezzen akkor simán eltelik 1-2 hónap mire

szal nem akarok mindig én kezdeményezni az olyan mintha szexmániás lennék - pedig nekem elég heti 1-2 alkalom

2015. okt. 12. 12:52
 6/10 anonim ***** válasza:

ha egy férfi nem akar szexelni egy nővel annak nagyjából két oka lehet :


1. Nem kívánja a nőt.


2. Impotens a férfi.

2015. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem akar megdugni? Hát én naponta 4-5 x is megdugom a nőmet. Rendesen kifacsarom. :DDD
2015. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem ebben a korban a heti 1-2 alkalom, ami szerintem minimum "elvárható" mindenkinek más az igénye de amit írsz az nagyon kevés.
2015. okt. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Állitása szerint mindig ez volt .. Lehet esetleg hormonalis oka ?


Mondom ha szexre kerül a sor akkor nincs gond rendesen feláll neki es ha kell sokaig birja ...

2015. okt. 12. 18:27
 10/10 anonim ***** válasza:

Pár dolog szóba jöhet:

Nem lehet,hogy volt valami nagyon rossz tapasztalata?

Esetleg van más nője?Nem csalhat meg?



A 30-as éveiben van a nő a legszebb korban..Akkor a legszexibb.A férfiról nem is beszélve.

Próbáld párszor feldobni a szexet esetleg,hátha beindul egy idő után.


Nem beszéltél erről vele nyiltan?Nem mondtad még neki,hogy neked több testiség kell és kezdeményezzen többször?


21/L

2015. okt. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!