Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasi sosem mond ilyet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi sosem mond ilyet, vagy csak nagyon ritkán és nem a kapcsolat elején?

Figyelt kérdés

Telefonon beszélünk minden nap, mert sajnos messze lakik tőlem. Így keveset találkozunk. Ha én mondom neki, hogy olyan jó lenne ha mellettem feküdne, mondja hogy neki is jó lenne, meg hozzám bújna, de magától sosem jut eszébe mondani... feleslegesen aggódom, ugyanis vannak ilyen pasik akik nem mondják ki, inkább csak cselekszenek?

Köszönöm a válaszokat előre is!


2015. júl. 8. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggodj emiatt:) nekem is volt egy ilyen baratom, es imadott, de mindig en mondtam neki ezeket, pont igy mint te:)
2015. júl. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem túl romantikus a pasid,viszont figyelmes,ezért van ez így.
2015. júl. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Hát jó.. akkor igyekszem nem aggódni..:)

Köszi! :)

2015. júl. 8. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
Hat, en lany vagyok, de en se surun mondok ilyeneket. Ne aggodj, biztosan szeret, csak nem az a romantikus tipus :)
2015. júl. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én pasi vagyok és sajnos messze van a barátnőm, ritkán találkozunk, de én rengetegszer mondok neki ilyeneket.
2015. júl. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-s, megkérdezhetem a korodat?
2015. júl. 9. 11:46
 7/8 anonim ***** válasza:
21 vagyok
2015. júl. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2015. júl. 9. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!