Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 18 lány vagyok, a barátom 20...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 lány vagyok, a barátom 20 és szűz. Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
Nemrèg jöttünk össze, ès említette, hogy le akar feküdni velem. Egy hónapot mindenkèpp akarok vármi, de fèlek, nehogy utána már ne èrdeklődjön utánam annyit, nem akarom, hogy csak kihasználjon.. Szerintetek lefekhetek vele 1 hónap után? Ismerjük egymást úgy 2 ève. De fèlek kockáztatni
2015. okt. 12. 12:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
túlgondolkodod. ne akkor feküdj le vele, mikor x idő letelik, hanem amikor kellően elmélyült a kapcsolatotok. szerintem 4-5 petting után nyugodtan mehet. Ha 2 éve ismered azért csak el tudod dönteni, hogy komoly-e a részéről. azzal, hogy váratod, nem változtatsz sokmindent. Ha csak azért jött össze veled, hogy elveszítse, akkor mindegy hogy váratod e legfeljebb megunja és otthagy. Ha meg kapcsolatot akar, akkor minek szívatod azzal hogy azért váratod, mert csak.
2015. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Mire vársz? Naná hogy feküdj le vele!
2015. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Ask Me ***** válasza:
Feküdj le vele ha szereted.
2015. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem feküdj le vele.
2015. okt. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%

1 hónap korai, nem ismeritek még egymást.

Az, hogy tudja a szemed színét, kevés.

Ismerkedjetek előbb egymás testével is.

2015. okt. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 vorarlberna ***** válasza:
52%
A kecske véréből amit ledobtam a 13.-ik emeletről, azt olvasom ki, hogy ne feküd le vele.
2015. okt. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. okt. 17. 19:55
 8/9 anonim ***** válasza:

Honnan tudod, hogy szűz?

Neked hnyadik partnered lenne szex terén?

2015. okt. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nekem 2. Onnan tudom, hogy ő mondta, ès èn elhittem.
2015. okt. 19. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!