Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szűz fiúként hogyan ismerkedjek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szűz fiúként hogyan ismerkedjek?

Figyelt kérdés
19/F vagyok és még szűz. Ez sok lánynál gondot jelent tudom, ezért is kérdezem hogy akkor mi legyen?

2015. okt. 12. 21:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinálj úgy mint ha nem volnál az.
2015. okt. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Linó03 ***** válasza:
76%
Ismerkedni ugyanúgy. Majd ha odáig juttok, akkor eljön az ideje, hogy ezt is megbeszéljétek.
2015. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Engem nem zavarna :D
2015. okt. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mindennek egyszer eljön az ideje. Idővel mindent tudni fogsz. Ne akarj görcsösen megfelelni senkinek se, mert könnyen azon kapod magad te adsz, nyújtasz, teljesítesz erőn felül, de te nem kapsz semmit, szeretetet pláne nem.
2015. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
atyaisten... ezek a kérdések.. már a tököm ki van vele...19 éves vagy és nem tudod hogy kell ismerkedni? hát ezért vagy te még szűz... én még nem hallottam olyan lányról akit zavart volna hogy szűz egy pasi.... ez csak sztereotípia...épp ugynan ugy ismerkettem szűzen mint most... erre nekem kell rájönnöd hogy kell, senki nem fog rá megtanítani...
2015. okt. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szaladj oda minden neked tetsző lányhoz és mond nekik pánikbaesetten hogy: "Szüz vagyok, kérlek segíts rajtam!"
2015. okt. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jó, de valami konkrétabb tanács esetleg? Az meg hogy tagadjam le szerintem nem megoldás, mert úgy is észreveszik rajtam.
2015. okt. 13. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!