Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek? Nem bírom tovább!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem bírom tovább!

Figyelt kérdés
26 éves férfi vagyok. Borzalmasan megtetszett egy 18 éves nő. Nem tudok uralkodni magamon amikor a közelemben van, nem az esetem egyáltalán, de a nézésével fel tudja állítani a "haverkámat",ami nálam elképzelhetetlen volt eddig, nagyon vonzó minden mozdulata, minden testrésze.Ő is vonzódik hozzám, néhány esetben megbizonyosodtam róla, bónuszként érettebb sokkal a koránál, csak van egy "apró bökkenő".. Halálosan szerelmes belé az öcsém körülbelül 2 éve. Én 5 hónappal ezelőtt csak hallásból ismertem a nőt, azóta már bemutattak minket egymásnak. Az öcsémmel jó a kapcsolatom, legjobb barátok vagyunk és nem merek lépni. Szörnyű ez az állapot. Lehet, hogy az is nagyon izgat benne, hogy elérhetetlen, nehezen adja magát, biztos forrásból tudom, hogy szűz még, és senkivel nem volt kapcsolatban, ilyen nővel még nem volt "dolgom". Nem vagyok kíváncsi az olyan kommentekre, hogy én csak azt hiszem szűz, és ehhez hasonló hülyeségek, ezer százalékig biztos vagyok benne. Csak találgatni tudok mi fogott meg benne ennyire. Már nem bírom tovább, mindent megtettem, hogy eltereljem a gondolataimat de lehetetlen, tanácstalan vagyok.

2015. okt. 12. 22:53
 1/10 anonim ***** válasza:
57%

TESÓ SZEDD ÖSSZE MAGAD!!!!!

AZ ERŐ VELED VAN!!!

MOST EM ADHATOD FEL!!!!

KÜZDJÉL TE BAROM, KÜLÖNBEN ELVESZÍTED A CSAJT!!!!!

EL NE SZÚRD NEKEM!!!

HALLOD, NEHOGY ELSZÚRD!!!! >:O

2015. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
te csak azt hiszed, hogy szűz.
2015. okt. 12. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
83%

Ne légy hülye!!!

Itt nem a csaj az első hanem a véred! Ő az aki egész életedben a testvéred lesz. A nők jönnek mennek, de a család az mindenekfelett. Ne startolj rá mert azzal tuti hogy nagyon megbántanád. Én sosem tennék ilyet az öcsémmel.

De Van egy másik lehetőséged is. Beszélj a tesóddal, hogy mit érzel a csaj iránt. Mit gondol ő erről. ÉS azt is vegyétek számításba, hogy öcsédnek van e esélye a lánynál. Mert ha van, akkor lehet övé az elsőbbség. Ha viszont nincs, akkor részéről lenne fer lépés ha átengedné neked. ENNYI!

2015. okt. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
4%
Ha van egy kis eszed, akkor lekoccoltatod az öcsit pl.: a boltba, te addig szépen megrakod a lányt, és mindenki boldog. Amit nem tud, az nem fáj. Ha problémázik, akkor mond meg neki, hogy duguljon el, erről csak ő tehet. Ha meg dugod, attól még az öcsi tudja nézegetni tovább, úgy se mer kezdeményezni.
2015. okt. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%
Az még nagyon nem nő, legfeljebb lány. A legtöbb 18 éves lánynak annyi esze van, mint amennyi kilátszik. Tiszt a kiv. Nem akarlak elkeseríteni, de lehet, hogy csak egy összeesküvés áldozata vagy, amolyan hűségteszt az öcséd és a lány kreálmánya, hogy ránymulsz-e a lányra. Sok lány ártatlannak néz ki, de ha hallottad volna azt a lány wc-s beszélgetést, amit én már vagy 5x hallottam pár év alatt, hogy "sose valld be, hány pasival feküdtél le, oszd el mindig 3-mal legalább", akkor ismernéd a nőket. :D
2015. okt. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem lenne jó ötlet rámenni, öcsémnek már elmondta többször, hogy nem az esete, először diplomatikusan aztán a végén egyenesen elmondta, hogy hagyja békén. Öcsém ezt úgy élte meg mint egy előjátékot, nem esett le neki. Eddig nem egy csajt átengedtem neki, egyiket se tudta megszerezni, de egyik iránt se éreztem ilyet. A legrosszabb, hogy azt hiszem már nem is csak szexre kell. Öcsémnek nem említettem csak burkoltan, amit nyilvánvalóan fogott fel, az ilyen nem az erőssége
2015. okt. 12. 23:39
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

"A legrosszabb, hogy azt hiszem már nem is csak szexre kell."


Ja, hogy eddig csak arra kellett volna a lány? Sajnálom az öcsédet.

2015. okt. 12. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eleinte csak szexelni akartam aztán egyre jobban megismertem, már nem tudom mit akarok, ma találkoztam Vele, az illatáról is felismerem, és nehezen tudok a szemébe nézni. Remélhetőleg nem leszek szerelmes
2015. okt. 12. 23:49
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

akkor van egy rossz hírem! Már szerelmes vagy.

Ha öcséd ekkora gyökér akkor ne halaszd el a csajt. Menj rá és kész!

2015. okt. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam szerelmes, nem most fogok ilyen hibába esni. Az öcsémmel megpróbálok beszélni szerintem árulásnak fogja megélni
2015. okt. 13. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!