Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek már nem bírom...

Mit tegyek már nem bírom tovább :' (?

Figyelt kérdés
másoknak lehet röhejes történet de nekem komoly röviden a történet: van egy lány barátom akinek van egy kisöcse (legyen a neve dávid 13 éves) volt hogy sok időt töltöttem náluk láttam hogy nem nagyon foglalkoznak dáviddal szülei balesetben meghaltak testvére neveli legalábbis fogjuk rá az évek alatt összebarátkoztam vele elég jó barátok lettünk volt hogy ő volt hetekig nálunk volt hogy én náluk ő lett a legjobb barátom de mostanában elkezdett cigizni,füvezni, nem jár suliba,haza stb rossz társaságba keveredett nagyon probáltam belöle kirángatni de megkaptam hogy köcsög szemét vagyok hogy megakarom szabni hogy kikkel lógjon és egyszerüen nembírom végig nézni ahogy látom hogy egyre lejjebb s lejjebb csuszik? mit tegyek? egyszerűen olyan tehetetlennek érzem magam tegyem azt én is mint a testvére hogy hagyjam rá? és ne foglalkozzak vele? már azt hiszem én borultam ki idegileg
2015. okt. 9. 22:30
 1/7 A kérdező kommentje:
egyébként nem olyan rég sikerült már kirángatnom egy rossz társaságból nagy kínok árán de talált újjabbat de most már azt hiszem én kezdek kiborulni 20f
2015. okt. 9. 22:34
 2/7 anonim ***** válasza:

Biztos benne van a szülei elvesztése is.


De hiába rángatod ki ebből a társaságból, ha megint keres majd magának egy újat... Nem tudod bezárni.


Nem tudod őt megmenteni, ha ő nem akarja veled együtt, hogy megmentsd.

2015. okt. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
vagy én reagálom túl és nem kéne h érdekeljen mi van vele?
2015. okt. 9. 22:40
 4/7 anonim ***** válasza:

Tinedzser.


Megszabni nem tudod, hogy mit csinaljon. Ne tiltsd, meg ilyenek, csak legyel mellette. Tudja, hogy barmi van, rad mindig szamithat, megha hulyeseget csinal is. Ezt mondd el neki tobbszor.

Ezzel tudsz neki a legtobbet segiteni.

2015. okt. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
mondtam neki hogy számithat rám csak mostanában szarik rám alig ér rám ,és else hiszitek menyire rossz látni ahogy egyértelműen csuszik lejjebb a lejtőnamit csak eltudtok képzelni amióta velük lóg füveznek cigiznek lógnak sulibol és elkezdett lopni is othonrol
2015. okt. 9. 22:59
 6/7 A kérdező kommentje:
elötte meg semmi ilyesmi nemvolt 4-5 ös tanulóvolt nagyon barátságos kedves akinekcsak tudott segitett megosztotta mindenkivel mindenét mostanába meg lop,hazudik stb az új "Barátaiért" ismertem hogy elötte milyen volt kb fél évvel és most milyen és egyszerüen nembirom végignézni amiket csinál az életét cseszi el de ha megmondom én vagyok a szemét
2015. okt. 9. 23:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rossz nezni. De akkor se mondogasd neki, hogy nem igy kene stb. Csak egyszeruen hivd el kozos programra, vagy amit szeret es kapcsolodjatok ki. De ne hozd fel egyenlore ezeket a dolgokat. Semleges temakrol beszelj vele.


Kicsit olvass utana, hogy mi ilyenkor a legjobb, h hogy viselkedj vele.

2015. okt. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!