Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajoknak szól a kérdés!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajoknak szól a kérdés! (minden második hozzáokoskodó így is pasi lesz). Ti szexeltetek már anyagiakért?

Figyelt kérdés
Egy barátnőm már vagy 6 hónapja keresett munkát, eredménytelenül. 2 hete elment egy szoláriumba, ahova még pár hónapja adta be az önéletrajzát, de most hívták be. Szóval a főnök kerek perec kijelentette, hogy fel van véve, ha lecidázza. Ő meg megtette. Amikor kérdeztem, miért, az volt a válasza, hogy fél éve keresett munkát, már bármit megtett volna egy melóért. Ő most emiatt k*.rva? Veletek volt már hasonló? Hogy előnyökért, jobb jegyért, pénzért, munkáért, bármiért szexeltetek valakivel? Név nélkül, nyugodtan leírhatjátok.
2015. okt. 13. 08:45
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nekem meg ilyen nem volt.

Most azt mondom nem tennem meg. De ha ennyi ideje keresnek munkat es ketsegbe lennek esve lehet megtennem. Nemtudom. Csak ugye ha egyszer megtette akk megkeri tobbszor is :(

2015. okt. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
42%

már nem azért, de manapság ha csaj vagy, és otthon biztonságában beállsz a webkamerád elé mutogatni magad, akkor bőven meg tudod keresni az átlag magyar keresetet (150ezret mondjuk)


Annak ellenére, hogy brutálisan telitett terület, még minidg jobban lehet vele keresni, mint munkával.


És nem kell szép nőnek sem lenned hozzá.

2015. okt. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen,de adott helyzetben lehet,h megtenném. Alkalmi kapcsolatom már volt,mi a különbség?
2015. okt. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Osynho ***** válasza:
27%
Szép.... Micsoda értékrendek...
2015. okt. 13. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Osynho: rólad semmit nem tudunk. Fiú vagy? Lány vagy? - de annyit tudunk, hogy idejöttél belehányni a beszélgetésbe. HA volt ilyen tapasztalatod, meséld el, ha nem volt, írd le, mi a véleményed róla, de ne másokat fikázz. Ha meg nem csaj vagy, akkor szia. :)
2015. okt. 13. 09:22
 6/30 anonim ***** válasza:
Nem volt nekem sem meg ilyen. De ugyanugy vagyok vele mint az elso valaszolo, lehet belemennek a baratnodehez hasonlo helyzetben.
2015. okt. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
7%
#4: Mégis mit vártál a mai csajoktól, amikor buliban egy 2-3000 forintos koktélért kèpesek lecumizni... Sok szerencsétlen ribąņç... egy kis pénzt látnak és már teszik és szét a lábukat, vagy kapják be a répát.
2015. okt. 13. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
81%
Azért nekem, meggyőződéses kékharisnyának, az a furcsa, hogy a lányt, aki leszopja a kenyéradóját, mert szüksége van az állásra, le lehet ri b ancozni, míg arról a főnökről, aki kihasználja a nők rászorultságát, semmilyen negatív vélemény nem hangzik el.
2015. okt. 13. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem fordult még elő velem se anyagiakért, sem előnyökért.


A barátnődet nem tartom emiatt k*.rvának. Eleve igyekszem úgy élni, hogy ne ítélkezzek embereken, akkor meg különösen ne, ha nem voltam olyan élethelyzetben, mint ők, amikor olyat tettek, amiről én úgy gondolom, hogy soha nem tudnám megtenni.


Megkapta egyébként az állást azóta? Csak azért kérdezem, mert ha belegondolsz, egy a pasi megteheti ugyanezt havonta X jelentkezővel, akik közül Y esetleg belemegy ebbe, és ezek után is simán megteheti, hogy nem kapják meg a munkát.


Reálisan nézve, egy ilyen helyzetben mit tudna tenni egy nő? Megy a Munkaügyi Bíróságra és feljelentést tesz, hogy a potenciális munkaadóm ahhoz a feltételhez kötötte, hogy megkapom az állást, hogy orális gyönyörökben kell részesítenem, ebbe belementem, mégsem vettek fel?


Nyilván se ott, se a rendőrségen, se máshol nem szívesen vállalja fel nyíltan a történteket, így teljesen kiszolgáltatott ilyen szempontból, mert bár lenne jogorvoslati lehetőség (a Munkaügyi Bíróság a szexuális zaklatást is és az ilyen jellegű visszaélést azért elég komolyan veszi, és rendesen megrángatnák érte a főnökét, függetlenül attól, hogy alkalmazottként vezető egy cégnél vagy vállalkozásnál, vagy a saját tulajdonában van), csak egy ilyen helyzetben levő nő nagy valószínűséggel


Másrészt, azok után, hogy a barátnőd ebbe belement, nem kizárt, hogy a továbbiakban is elvárna majd ezt-azt a főnöke cserébe azért, hogy megtarthassa az állását.


Igazából azért írtam a kérdésedhez, mert annyit akartam tanácsolni, hogy ha netalán ez utóbbi előfordulna, akkor a barátnőd próbáljon meg titokban hangfelvételt készíteni egy olyan négyszemközti beszélgetésről, amiben arról van szó, hogy mit is kéne tennie és miért cserébe (kérdezzen, ügyesen beszéltesse úgy a pasit, hogy egyértelműen elhangozzon az, hogy esetleg ettől teszi függővé a további alkalmazását, vagy bármi munkával összefüggő előnyhöz jut "szexuális szolgáltatásért cserébe", kérdezzen rá, hogy mi van, ha nem teszi meg amit akar stb., aztán miután biztonságba helyezte a hangfelvételt, küldjön egy másolatot róla a pasinak, azzal, hogy szeretné, ha nem közeledne felé többet szexuálisan, és ha ezek után indokolatlanul elbocsátja, akkor a Munkaügyi Bírósághoz fordul ezzel a hangfelvétellel.


Mondjuk egy ilyen esetben nyilván nem szívesen maradna ott hosszabb távon, de arra az időre, amíg mást nem talál, jó eséllyel be tudná biztosítani az állását.

2015. okt. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 Osynho ***** válasza:
3%
Szerencsére oda hányok és akkor, amikor csak akarok, nem te szabályzod. Ez ilyen. Akár tetszik Neked, akár nem. ;-) Nam vagyok csaj. Szia. :)
2015. okt. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!