Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 2 méter 5 centis férfiként a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 méter 5 centis férfiként a 175 cm és magasabb nőknél általában sok esélyem van? (Ha a többi dologban is rendben vagyok. )

Figyelt kérdés

(Arc, öltözködés, önbizalom, belső, izomzat, stb.)


Pl van jó barátom aki csak 165 cm és több lánnyal volt mint én, de 170 cm-nél sosem volt magasabbakkal.


Én meg általában a magas lányokat szeretem. Voltam már nálam fél méterrel kisebbel is és 160-170 cm-esekkel is, de a magasak vonzanak a legjobban általában.


2015. okt. 13. 10:49
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom,,megy itt a duma hogy magas férfit akarnak de én azt tapasztalom hogy már az én 195 cm-em is sok nekik
2015. okt. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne? :)

A magas lányok a magas férfiakat részesítik előnyben.

Én picike vagyok, nekem persze, hogy ijesztő egy magas férfi, de egy magasabb lánynak szerintem pont jó. :)

Persze nem csak a magasság a fontos (de ezt Te is írtad, meg most konkrétan a magasságra vagy kíváncsi).

Nem tudom, mi akadálya lehetne annak, hogy összejöjj egy magas lánnyal. :)

2015. okt. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha itt kérdezed, semmi esélyed.
2015. okt. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!