Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az miért van ha egy férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van ha egy férfi prostihoz megy az ciki meg gáz de ha egy nő teszi ugyanezt az rendben van, miért?

Figyelt kérdés
nők között is van sok aki férfiprostihoz jár, vagy selyemfiút tart otthon, őket miért nem szólja le senki?

2015. szept. 8. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert egy balladák vagy aki nem képes csajt szerezni magának
2015. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Öööö hogyan?


Én még életemben nem hallottam olyan nőről, aki férfiprostihoz jár, meg selyemfiút tart otthon - ami persze nem jelenti, hogy nincs is ilyen. Férfiak közt sokkal elterjedtebb a k*rvázás. Ami szerintem is ciki meg gáz. De ugyanez ciki meg gáz egy nőnél is, nem értem, miért mondod, hogy nőtől elfogadott, szerintem nem így van!

2015. szept. 8. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez pusztán féltékenység a nők részéről. Megőrülnek a féltékenységért, hogy a férfiak csak fellapoznak egy színes katalógust, és kiválasztanak egy olyan modell alkatú csajt, akinek a seggét lézervágóval szegték, és olyan profin szexel, ami minden férfi álma. Ráadásul még kedves is az 1 órán keresztül, nem szól be a kis farkadra, vagy hogy 10 perc alatt kivégez a szambázós lovaglásával... és még ki sem kell elégíteni ha úgy tartja a kedvem.


Ennyi...


A férfiprostihoz járás ugyan ez, mi férfiak bár lesz.rjuk, de tudjuk, hogy egy görög félisten testűre gyúrt 24 centis farkú szexgéppel nehéz felvenni a versenyt.

2015. szept. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudom, szerintem mindkettő gáz.
2015. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mert nők, és elvárják hogy mi mindent nézzünk el ezeknek.

A legjobb amikor egy olyan csúnya srácba kötnek bele, akit amugy nagyívből letojnának.

2015. szept. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem ciki meg gáz prostihoz járni. Van amikor csak az az egyetlen lehetőség (pl ha egy olyan országban élsz és dolgozol napi 12 órát,ahol a nyelvet sem beszéled).
2015. szept. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!