Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Láttam hogy egy magyar domina...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam hogy egy magyar domina a férje hasára tetováltatta nagy betőkkel hogy " cum eating cuckold". Szub pasik ti engednétek ezt valakinek és domináns csajok ti megtennétek ilyet valakivel?

Figyelt kérdés

2015. okt. 13. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem engedném, és nem csak azért, mert nincs "cuckold" fétisem.
2015. okt. 13. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Engedném.


F/33

2015. okt. 14. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szívesen lennék sub, de ez azért túlzás.

25F

2015. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én megengedném

19/F

2015. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Egy párkapcsolat koránt sem erről szól. Mindenkinek vannak „furcsa” dolgai és gondolatai, főleg ha a szexualitásról van szó. Ha két ember társnak bizonyul és boldogan tudnak élni, akkor ez nem lehet kérdés.

Az egyik fél megemlíti, hogy gondolt erre, aztán a fél másik fele szól, hogy neki ez nem fér bele. Erre a válasz: Nem gond természetesen, csak egy ötlet volt. És a téma le van zárva. Az a baj, hogy a mai világban az emberek nincsenek tisztában egy normális párkapcsolat alapjaival.

2015. okt. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!