Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Baj az ha sokszor szenvedek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha sokszor szenvedek punci- és szexhiányban, de ha egy nekem túl dagadt vagy csúnya lány hajt rám, akkor elküldöm?

Figyelt kérdés

Eddig 5 lánnyal szexeltem az életben, köztük 2 tartós barátnőm is volt legalább fél évig. Mind az 5 teljesen okés volt, átlagos vagy vékony testalkattal, illetve átlagos vagy gyönyörű arccal vegyesen. Most nincs senkim egy ideje és korábban is voltak üres hónapok, de ilyenkor meghalok a punciért. Viszont van bennem egy ilyen, hogy egy bizonyos szintnél nem adnám lentebb. Tetszem elég sok jól kinéző lánynak is, de a nem szépek, nem vonzóak közül meg nyilván még többnek. És nekik valahogy nem bírom beadni a derekam. Baj?


Ilyen lányokra gondolok, példaként:

[link]


[link]


[link]


22/F


2015. okt. 14. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
24%
En no vagyok de nekem is undoritoak ilyen nok. Meg jo h van egy hatar aminél nem adod lejjebb!
2015. okt. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
17%

tesó, megnézve a képeket, igazad van. xD

na de vegyük komolyan a dolgot, khmm...

igazad van és kész, na. :D

meg amugy is minek kéne lejjebb adnod az igényeidből!? nem?

2015. okt. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések, és pofonok. Mindenki értékrendje más. Nekem pl a 3. képen lévő csaj bejön. Semmi csúnya nincs rajta. :D


Persze mindenképp neked tetsző lányokkal alakíts ki kapcsolatot, hiszen azzal a másik felet is megsérted, ha mégsem jön be testileg a későbbiekben.

2015. okt. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
És az baj hogy régóta nem voltam pasival, és ha rám hajt egy vékony testalkatú ,aki nekem nem jön be azt elhajtom? Na látod nem. Ízlések és pofonok. Neked nem jönnek be a duci lányok, nekem nem jönnek be a vékony fiúk. ha valaki nem jön be azzal alap hogy nem bújok ágyba csakhogy a vágy csökkenjen.
2015. okt. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha neked nem baj, nekem sem.
2015. okt. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Te jó isten!


Ezek a lányok... gyönyörűek és izgatóak. Imádom akin van mit fogni :)

2015. okt. 14. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
a mostani kapcsolatomnak kb olyan alkata van mint a 2. nak. régen azt mondtam volna, hogy kizárt dolog...de adtam egy esély és egyáltalán nem bántam meg...
2015. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
94%

Nem vagyok kíváncsi a képekre, anélkül is meg tudom mondani, hogy az nem baj, ha a szexhiányodat nem enyhíted olyan nővel, aki téged nem vonz (a sértő hangnem, ahogy nyilatkozol a neked nem tetsző lányokról, viszont már baj).

Mint ahogy az előttem szóló is írta, mi nők sem szoktuk a szexhiányunkat az első utunkba kerülő pasival enyhíteni, egy bizonyos szintnél mi sem szoktuk lejjebb adni. Pedig nyilván mi is bejövünk sok olyannak, aki nem vonzó számunkra, és mi sem bírjuk nekik beadni a derekunkat. Miért lenne ez baj?

2015. okt. 14. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
7%

Én is hasonlóképpen vagyok. Évek óta nem voltam már nővel és hát már eléggé kivagyok...

Nemrég találkoztam egy nővel aki ruhán keresztül még nem is tűnt kövérnek de miután megszabadítottam a ruháitól teljesen elment a kedvem attól hogy megdugjam.

végül egy kis petting után beadtam neki hogy mennem kell mert nincs még vége a napnak.

2015. okt. 14. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A második képen levő csajt még bevállalnám de az is hastól lefelé már túl sok.
2015. okt. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!