Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van egy kis/nagy túlsúlyom.161...

Van egy kis/nagy túlsúlyom.161/55. Próbálok alig enni, de kiéhezek és kieszek mindent. Ha eszek utána hányingerem van. Hányni nem tudok. Sportolok, de dagadt vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 20:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbálj kiegyensúlyozottan enni. Sportolj is és közben alig egyél kevesebbet, így tudsz szépen visszaállni.

De hogy dagadt nem vagy, az biztos! Esetleg van rajtad egy kis felesleg és lányként/nőként nem tudom elviselni azt az 1-2 kg-t. :)

2015. aug. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tudod*
2015. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az ételek minőségére figyelj oda, de annyit egyél, hogy ne maradj éhes. Ennek úgy is csak ez a vége, hogy aztán meg megeszel mindent, láthatod.

De az sem mindegy, hogy mit iszol. Cukrozott ivólevek/üdítők literje tartalmaz 1-2 főétkezési szénhidrát mennyiséget.

2015. aug. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan nagy túlsúly, de tudom hogy ha az ember belelovallja magát akkor szörnyűnek tűnik. Hány éves vagy? Ha még fogsz nőni akkor semmi gond, rengeteg mozgás és minél több zöldség, a cukros és lisztes dolgokat próbáld kiiktatni. Ha koplalsz, nem eszel, hánytatod magad lehet lefogysz de löttyedt lesz a bőröd és semmi formád nem lesz, hidd el nem éri meg. Ha tudod töltsd le a focus t25 edzésprogramot, mellette járj el futni amennyit tudsz, semmi édesség, kenyér, krumpli stb és meglátod lesz eredménye! Egyél rendes adagokat, ne éhezz soha, egy hatalmas tál párolt zöldségtől és pár szelet csirkemelltől biztosan nem fogsz hízni, míg a cukros dolgok azonnal felszaladnak rád.
2015. aug. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Minden nap sportolok,csak citromos vizet iszok. Szerintetek mennyit kellene fogynom?
2015. aug. 26. 21:23
 6/6 anonim ***** válasza:

#1 vagyok

Kép nélkül nagyon nehéz megmondani, de látatlanból azt mondom, hogy ha azt érzed, hogy van felesleg ne fogyj többet 3 kg-nál. :)

2015. aug. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!