Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Menjek-e bele vagy sokkal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek-e bele vagy sokkal rosszabb lesz?

Figyelt kérdés
2 és fél hete együtt lakom egy sráccal lakótársként. Kezdetektől elkezdett velem flörtölni, mondjuk én is belementem a dologba. Elég rég nem élek párkapcsolatban. már a legeslegelején megmondtam neki, h érzelmileg nagyon elkezdek ragaszkodni, ha együtt vagyok vkivel. Ő pedig kijelentette,ő nem akar semmi komolyat tőlem, csak szexet. Testileg nagyon kívánom őt, nagyon figyelmes pettingig eljutottunk. Lehet, csak mert vágyom már, h vki szeressen, de úgy érzem elkezdtem megszeretni és hiába mondtam, h hagyjuk abba,mert nekem lesz nagyon rossz érzelmileg másnap este újra ölel, újra csókol, na és ettől vagyok kész. Tudom buta kérdés és nekem kell tudnom, h élem túl, ha belemegyek, vagy ha nem. De hátha van, aki volt hasonló helyzetben megbántátok? ??

#szex #érzés #megviselés #egyéjszakés kaland
2015. okt. 15. 11:08
 1/8 PearlDiver ***** válasza:

1. Erre nem gondololtál, mielőtt összeköltöztetek? Ha igen, mi miatt költöztél mégis oda? Gondolom elmélkedtél a kérdésen korábban is.

2. Ne téveszd össze a szeretetigényt és a törődésre vágyást a szerelemmel. Ha fejben el tudod választani, talán jobb ha belemész a szexkapcsolatba, mint hogy folyamatosan frusztráld mindkettőtöket.

3. Ha ezt mégsem tudod vállalni, keress másik albérletet...

2015. okt. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem nyugodtan dughatsz kapcsolaton és házasságon kívül is bárkivel, a szexkapcsolat pedig kiváló ötlet és lehetőség erre.


Itt az udvaron a bodri kutyám is ezt csinálja, és ő egy nagyon okos kutya, szóval ennek kell lennie a jó iránynak.

2015. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Csak Te tudod, hogy mi hiányzik jobban. Egy talán megalázó szexkapcsolat, amitől elszalasztod az éppen közeledő rendes srácot, vagy kínlódsz keveset, és találsz egy hozzádvaló pasit aki nem ürítőzsáknak használ!

Én pasiként belemennék veled!

De Te nő vagy!

2015. okt. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Túl sok választásom nem volt,mert közös imerősünk lakásában lakunk. ő lakott itt korábban, majd elköltözött külföldre,most hazajött, közben az én életem is úgy alakult,még egyedül laktam, h ebben a lakásban lakom. Szóval nem teljesen én akartam ve

2015. okt. 15. 11:34
 5/8 PearlDiver ***** válasza:

#4 igen, gondoltam hogy kényszerítő körülmény volt. Ne aggódj, nem hibáztatlak :)

Mit gondolsz egyébként a srácról emberileg? Jó fej, alkalmas társnak? Vagy ebbe az irányba nem gondolkodsz?

2015. okt. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Dehogy nő... :D
2015. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%

Kedves kérdező. Nem tudom mennyi idős vagy csak feltételezem, hogy huszon eleje.

Az egy dolog, hogy te érzelmileg hamarabb ragaszkodni kezdesz, de a lakótársad is egyértelműen (és szerintem ezzel teljesen korrekt módon) kimondta, ő miben van benne. Rajtad áll, hogy a feltétel ismeretében belemész valamibe ami egyébként jó eséllyel neked is élvezetes volna, vagy magadat kímélve az érzelmi viharoktól inkább lemondasz a lehetőségről.

Én azt tartom, hogy lehet szexelni érzelmektől mentesen pusztán az örömszerzésért. Sőt, szerintem néha kell ilyen is az ember életébe. De ha te erre képtelen vagy, akkor nem szabadna semmibe belekezdeni mert ez a későbbi kapcsolatotokra is rányomhatja a bélyeget és egyelőre együtt laktok.

Ha képes vagy elvonatkoztatni, akkor hajrá, hiszen ami jó a testnek jó a léleknek is. De akkor legyen önuralmad és ha kell kondícionáld magad arra tényre, hogy ebből kapcsolat, szerelem nem lesz, és te pusztán egy kellemes örömforrás vagy számára. És ő se legyen több neked. Egy "eszköz" a vágyaid kielégítésére. Ne gondolj rá máshogy. Akkor működhet a dolog.

2015. okt. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is nem teljesen értem a dolgot.

Most akkor nem te akartad? Mert akkor minek hagytad.

Ha meg akartad akkor meg gondolom jól esett. Mindenesetre erre nincs recept. Ha kell a szex de a pasi nem akkor meg közölni kell vele! Egyébként van hogy ha akarod ha nem kialakul valami. En magam is jártam már így.

jó tanulópénz volt mert bizony keményem melllényúltam amikor elkezdtem lágy húrokat pengetni.

Szóval erre nincs tanács, mint ahogy arra sincs hogy egy igazán komoly párkapcsolat hogy sikerül.

én csak azt javaslom menj az árral, azután majd csak lesz valahogy.

Igazából saját magadnak kell eldönteni mennyire akarod közel engedni érzelmileg a partnered, legyen az csk egy szexparter.

2015. nov. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!