Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek ha zavar ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha zavar ha egy lány sok pasival volt előttem?

Figyelt kérdés

Tudom hogy ez az én saram, nem akarok így gondolkodni egyszerűen csak zavar ha egy lány akivel ismerkednék mondjuk jóval több pasival szexelt előttem mint ahány csajjal én. Volt olyan barátnőm aki 18 volt és előttem 10 pasival volt amit sokalltam de így is zavart. Tudom, hogy a mai lányoknak nem kell érzelem a szexhez és sokaknak van szexpartnerük de valamiért bennem van ez a tévhit, hogy egy lány ne feküdjön le sok fiúval.

Ezzel nem titeket hibáztatlak lányok mielőtt nekem estek, tudom hogy én gondolkodok rosszul, csak nem tudom mit tegyek ez ellen, mert szívesen ismerkednék úgy lányokkal hogy nem érdekel hány pasival feküdt le de nem tudok elvonatkoztatni...


2015. okt. 15. 21:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Válogass a srácok között!
2015. okt. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
55%
En csak 2 pasival voltam 18 evesen:) vannak olyanok akik nem dugnak fuvel faval. Gondolj erre:)
2015. okt. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Tapasztalatból mondom. Lépj tovább!
2015. okt. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
61 kg vagyok miert kerded?:D ennek mi koze van a temahoz?
2015. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
67%
majd ha megkaptad tőle az ismerkedős privátot meg tudod mi köze az alkatodnak ... :D
2015. okt. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
en meg 17 vagyok es 1 fiuval fekuttem le es meg mindig o a parom :)
2015. okt. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

26 évesen 3 partnerem volt... és remélem a jelenlegi párom lesz az utolsó is :) ...és nem vagyok se csúnya, se kövér, sőt ;)


Tehát ez csak döntés és elv a lányok/nők részéről. Ha Téged zavar, akkor valószínűleg mindig is zavarni fog. Én se tudtam elfelejteni a korábbi páromnak, hogy hány nővel volt...

Megoldás, amennyiben nem magától kérkedik vele vagy nem mástól hallod, hogy Te nem kérdezel rá.


Ha pedig annyira nagyon tetszik a hölgy és mégis zavar a sok partner... akkor passz, talán ha megbeszéled vele. Hátha Ő tud valami megnyugtatót mondani ;)

2015. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%
Ne kérdezd meg h hány pasival feküdt le. Ennyi vagy keress egy olyat aki vagy nem feküdt le sok pasival vagy aki nem hazudik neked. De aki 18 évesen 10 pasival lefeküdt bocsi bárki ilyen legyen de szerintem r*b*nc. Én nem vagyok prüd p*cs* de sajnálom azt h most kiélik magukat a lányok fiatalon aztán 30 évesen meg már a kutyának sem kell mert egy sz*tb*szott cs*tr* marad. Bocsi de ez az én vélményem. Lehet h partner szinten maradi vagyok..
2015. okt. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
36%
#9 +1
2015. okt. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
47%

Meglepő milyen gyakori a 18-20éves lányoknál, hogy már 10-15 partnerük volt(vagy még több és nem vallják be) közben még csak nem is néznek ki jól.

Nálam 5 felett felejtős volt az ismerkedés.

2015. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!