Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Hölgyek! Titeket miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek! Titeket miért zavar, ha egy férfi meglát titeket melltartóban, vagy bugyiban, akkor az egy rossz ember, ha pedig bikiniben látnak semmi baj? Ez mi?

Figyelt kérdés

[link]


[link]



Például így, ezért miért zavar titeket?



2015. aug. 6. 18:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most jöttem a balatoni strandról, tele volt tevepatás cicákkal a strand. Imádom. Meg sok gyönyörű cicik, áttetsző bikinik. Sok lány a kopaszra orotvt punci miatt teljesen láthatóvá teszi, mi van a bugyi alatt, úgy odasimúl. És az jó! ;)
2015. aug. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Fürdőruhát azért veszek fel, mert tisztában vagyok vele, hogy látni fognak benne az emberek, (olyan típust választok, ami a lehető legjobban áll + nyárra ha van egy kis feleslegem, ledolgozom) viszont ha alsóneműben vagyok, akkor (a néhány kivételtől eltekintve) nem készülök rá, hogy bárki is látni fog benne.
2015. aug. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

azért mert a bugyijaim csipkések, a fürdő ruhám meg nem. a csipke átlátszik, a fürdőruhám nem.

(nem kérek privát üzeneteket, nem ismerkedem)

2015. aug. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Engem nem zavar, hogy miben látnak meg. Legfeljebb lesz egy jó napja az illetőnek.
2015. aug. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Volt már több ilyen kérdés. De összefoglalom.

A fehérnemű egy intim dolog, a csaj látja és a párja.

A fürdőruha, meg gyakorlatilag olyan mint egy utcai ruha, azt úgy veszi meg egy lány, és úgy veszi fel a strandolás napján, hogy tudja pár száz ember látni fogja benne.


Pluszban fehérneműben akaratom ellenére max véletlenül láthatnak meg idegenek, az meg önmagában kínos.

Ha a barátom rám nyit öltözés közben arra teszek magasról, látott már kevesebb ruhában is. De amikor egy idegen pasi nyit rád egy próba fülkében, mert azt hiszi a neje ment be abba, akkor az átlag ember nem ugrál örömében. (barátnőmmel történt, én még csak függöny alatt felbukkanó, anyukáját kereső kisgyerekkel találkoztam)

2015. aug. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fürdőruhámat úgy választom hogy ne látszódjon semmi lényeges. A fehérneműim pedig szexibbek és nem takarnak sokat.
2015. aug. 7. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Kistál_és_a_bor ***** válasza:
Hogyhogy "rossz ember"...?
2021. febr. 21. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Soha nem jöttem zavarba, 44N
febr. 4. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!