Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek általánosságban a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek általánosságban a picur csajoknak bejönnek az "óriás"ok mint én?

Figyelt kérdés

Na szóval eléggé nagy darab vagyok. Közel 2 méter, 105 kg, több mint 10 éve edzek szóval kifejezetten izmos (a legtöbb lánynak már sok), emellé más is nagy (sajnos.. sokszor probléma tud lenni).

Eddig mindig a nagyobb lányok jöttek be az alkatomból kifolyólag, az utóbbi időben viszont nagyon megtetszettek a picur lányok, a kérdés hogy én nekik bejönnék e. Egyébként helyesnek tartanak, szerintem inkább a testalkat ami visszarettentő lehet a számukra.


2015. okt. 15. 22:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
167 cm vagyok, annyira nem picur, alapvetően semmi bajom az ekkora pasikkal, viszont a kigyúrt pasik nem az eseteim, és gondolom Te 10 év edzettséggel, igen csak rendelkezel izmokkal. :)
2015. okt. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

Én picur lány vagyok :3

Én általában megijedek az ilyen magas férfiaktól, főleg, hogy nagy az izomzatod is. Ne érts félre, ez nem "leszólás" leszólás a részemről. :D

Egyszerűen nekem túl nagy lennél... és ja, hát én a nagy pénisztől is megijedek. :D NEkem már a 16 cm hosszú.. (bár ez nem egészen magasságtól függ szerintem, hogy egy lány mekkorát tud magába fogadni).


De nem mindenki olyan nyúlbéla, mint én. Rengeteg alacsony lányt látok tőle sokkal magasabb férfival. :) Szerintem rengeteg alacsony lány (is) van, akinek bejönnél :)

2015. okt. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

105 kg tömény izom... azt már nem.

Én szeretek a párommal "játszani" (csikizés, birkózás) pl ágyban tévézés közben! És egy ekkora pasival, hát nem igen lenne kedvem hozzá! Sőt.

2015. okt. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

#3 Miért nem? :D

A legutóbbi bnőm is imádta az ilyen "játékokat" (pedig 55 kg se volt a 171 centijével), annyira azért nem vészes szerintem, irtó csikis vagyok, mindig tudta hol a gyenge pontom :D

2015. okt. 15. 23:25
 5/20 anonim válasza:
90%

En mindig is a magasabb pasikert voltam oda.minel magasabb annal jobb.

Meg hogy ne fujja el a szel.es elbirja az en kis 65 kilomat.

Szerintem tok jol nezhetsz ki, ne aggodj.c: (egyebkent en 155 cm vagyok)

2015. okt. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#4

Mert engem lehet hogy taszítana ez a dolog. Lehet hogy nem vészes, de az az izomtömeg számomra talán sok lenne. Igazából, még nem volt ekkora párom, szóval a valóságban nem tudom hogy viszonyulnék hozzá.


#3

2015. okt. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Van ilyen. Pont ma láttam egy párt, a srác 2m felett volt, a lány lehet sokat mondok azzal, hogy súrolta az 150cm-t. Messziről azthittem a fiú húga, majd elkezdtek csókolózni vagyis a srác a lány homlokát puszilgatta és ahhoz is teljesen le kellett hajolnia. Egy biztos a lánynak nem kell térdelnie ahhoz, hogy a srác makkját nyalogassa.

Számomra bizarr volt egy csöppet.


Nálad a picur milyen magasságot takar? Én 164cm vagyok sokak szerint kicsi, volt már 195cm magas barátom a válláig értem és teljesen rendben volt.De ő nem volt kigyúrt, a nagy izomtömeg nekem sem tetszik.

2015. okt. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

en is 155 centi vagyok es kb 43 kilo :D

Szerintem nekem tetszenel :)

18L

2015. okt. 16. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
sok párt ismerek ahol a lány picurka (50 kg, 160 cm) és a pasi meg egy nagy darab. Szerintem aranyosak.
2015. okt. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Nálam a picur 150-160 centit jelent olyan 40-45 kgal, mint pl az utóbbi válaszoló is :)
2015. okt. 16. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!