Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteroszexuálisak, ti nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteroszexuálisak, ti nektek miért nem szimpatikusak általánosságban a melegek?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.

2014. júl. 22. 00:03
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
36%
Mert félünk, sunyiban becserkészik a hátsónkba a lompost.
2014. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
48%
Mert... nem vagyunk melegek?
2014. júl. 22. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
#2-es az ellenkező nemből is biztosan vannak\voltak barátaid mégsem közéjük tartozol ezzel az erővel...
2014. júl. 22. 00:05
 4/29 Regisztrátor ***** válasza:
49%
Mert természetellenesek.
2014. júl. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#1-es Miért gondolod azt hogy egy homoszexuális ember mindenre gerjed,és nincs semmi ízlése?
2014. júl. 22. 00:06
 6/29 anonim ***** válasza:
66%
Nekem abszolút semmi bajom velük, sőt az egyik legjobb barátom is meleg. És? Attól még ember, és teljesen normális, nincsenek ilyen fura hajlamai, hogy műkörmöt csináltasson vagy tudom is én. Amiket a béna filmekben csinálnak a melegek. Sőt a párjával is jóban vagyok. Szóval, ha a kérdésben szereplő általánosítás igaz, akkor én egy különc vagyok. 16/l
2014. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Akkor örülök hogy különc vagy,mert én nem bírom elviselni hogy egy teljesen természetes emberi tulajdonság,adottság miatt eltaszítják már egymástól az embereket :(
2014. júl. 22. 00:08
 8/29 anonim ***** válasza:
51%
az állatvilágban is megtalálható a homoszexualitás.. szóval hol természetellenes?? Gondolom az nem baj amikor a heterok verik az asszonyt, meg minden nap részegre isszák magukat.. mert az normális
2014. júl. 22. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
48%
gusztustalanok. a péló nem arra való h egy másik pasi szopogassa. az a nőbe való. ennyi. szerintem világos. és a családverő alkeszt is elítélem. nem teszek különbséget
2014. júl. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
59%

még ma is nagy az ellenállás, ez igaz, de azért sztem javuló a tendencia. nagyon réteg-függő, társadalmi helyzet-függő, ahogy én megfigyeltem. az elit köreiben egyáltalán nem is téma, inkább "lejjebb" szokás cikizni a dolgot.

Aztán meg én egyre több nyitott gondolkodású fiatal, heteró (!) srácot látok, akik nem akadnak fenn a témán. Tudom, fiatalok között is nagy a homofóbia, csak mintha az arány javulna kicsit. Ismerek olyan heteró srácot, akinek a legjobb barátja egy meleg srác, és nem is érti, miért kellene neki utálnia a melegeket.


Az meg baromság h sunyiban beteszik a lompost, édes istenem ... hogy lehet már sunyiban, másrészt dehogy teszik. Egy meleg srác pont hogy leginkább visszahúzódó és félénk szokott lenni heteró közösségben, és csak akkor megy bele vmibe, ha nem ő a kezdeményező. És igen, ez is egy örökös tévhit, h a melegek kattannak azonnal minden fiúra, holott náluk finnyásabb emberek nincsenek :D Elvégre, ha valakik, ők értenek a fiús szépséghez :) most nem?

2014. júl. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!