Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire kell jól kinéznie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire kell jól kinéznie egy fehér magyar férfinek, hogy CSAJOZÁSBAN felvehesse a versenyt egy négerrel?

Figyelt kérdés

A megfektetett nők számában, az alkalmi kapcsolatokban.


Arra gondolok, hogy kevés nő akar komoly, tartós kapcsolatot egy négertől, de rengeteg nő szeretné őket kipróbálni akár egy alkalmi szex akár egy futó kaland erejéig. Olyan is van, aki kifejezetten félvér babát szeretne.


A kérdésem tehát egyszerű, mennyire kell jól kinéznie, milyen külső jellegekkel és belső tulajdonságokkal kell rendelkeznie egy fehér bőrű magyar állampolgárnak (tehát akiben még annyi extra sincs, hogy mondjuk holland vagy angol és idegen anyanyelvű), hogy hasonló sikereket érhessen el a SZEX, ismétlem a SZEX és nem a tartós párkapcsolat terén.



2015. okt. 16. 09:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

Mi ez a sok hülye kérdés? Mármint a négerekkel kapcsolatban? Hol szedsz össze te ilyeneket, hogy egy néger pasi ALAPBÓL több eséllyel indul, mint egy fehér férfi? Az én ismerőseim például nem akarnak néger pasival lefeküdni. Van, amelyik igen, de érdekes módon azok elég szabados erkölcsű nők (nem, ismétlem: NEM azt mondom, hogy csak a szabados erkölcsűek feküdnének le velük, ezek csak az én ismerőseim).

Engem például taszítanak a négerek, nem mint ember, hanem mint szexualitás szempontjából. De azt sem tartom kizártnak, ha van kölcsönös szimpátia, akkor legyen valami egy néger férfival. De ha csak szexról van szó, akkor kétlem. Nekem nem jönnek be.


Nekem még a hollandok sem jönnek be. Én pont, hogy az igazi, eredeti magyar kinézetű férfiakat szeretem. Kicsit kreol bőr, sötét haj és a többi. De volt már szőke, kék szemű szexpartnerem is.


Ezt a néger hülyeséget már igazán abbahagyhatnátok. Ez a rengeteg általánosítás fog téged a sírba vinni, valamint a néger gyűlöleted.

2015. okt. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
66%
Már nem azért de amelyik magyar csaj négerrel kefél, ahhoz a csajhoz a továbbiakban max bottal nyúlnék.
2015. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
A kérdésed hülyeség. Ez nem rajtad múlik hanem a nőn.
2015. okt. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Provokáció...
2015. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%

A legtöbb lány azért fekszik le feketével mert vonzza a bőrkontraszt. Megszakadhatsz egy ilyen lány akkor se fog lefeküdni veled mert ő kifejezetten feketével szeretne. Megnyugtatlak nagyon kevés ilyen lány van. Nekem is bejönnek a feketék és eddig még egy más lányt se találtam akinek szintén bejöttek volna.. :)

Ha csak egyéjszakásokat szeretnél akkor legyen jó megjelenésed, elegáns ruhád, legyél magabiztos, lehengerlő ez a legfontosabb, legyen humorod de kicsit kihívó is tudj lenni beszéd közben :)

2015. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
52%
Tudja ledumálni a bugyit a nőről,külsőre átlagos.
2015. okt. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
63%
Már megint ez a négeres idióta. Azt hittem, hogy végre eltakarodtál innen.
2015. okt. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Akinek a csokifagyi kell, az vigye, legyen vele boldog, aki a vaníliára esküszik, azt úgyis hidegen hagyja. Nem kell vetélkedni!
2015. dec. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!