Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tud kielégíteni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tud kielégíteni ujjazással?

Figyelt kérdés

Amikor először pettingeltünk, nem mentem el, mikor megujjazott, mert nem is olyan helyen voltunk, nem tudtam lefeküdni, csak ülni. De tegnap már a lakásán voltunk, és még ki is nyalt, mégsem mentem el...Ő emiatt rosszul érzi magát...Nekem így is jó volt az együttlét, de mégsem értem. Én eddig mindig önkielégítettem 5 évig (nem volt senkim), szinte ugyanúgy. Ez lehet a baj? Neki másak a kezei, máshogy csinálja...Vagy csak akkor lesz jó, ha majd beteszi? Mit mondjak neki? Azt akarom, hogy ne érezze magát kevesebbnek ezért...


21/L



2015. okt. 16. 13:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Sajnos valószínű, hogy nem mestere a kényeztetésnek :)

Szerintem idővel kicsit összecsiszolódtok , ezen nem kell parázni. Belefog ő jönni, kiismeri minden porcikád, ..stb. :)

2015. okt. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ha felhagyok a masztizással, az segít?
2015. okt. 16. 13:46
 3/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, ha előtte pár napig nem masztizol az mindenképpen segít ;)


23/f

2015. okt. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Jól elcseszhetted az egészet a béna masztizásoddal. Én megszámoltam: a csajomnak 30-szor kell ki-be dugnom az ujjamat ahhoz hogy elmenjen. Ez kevesebb mint fél perc. És volt már olyan csajom akinek még ennél is kevesebb időre volt szüksége.

Érezze csak rosszul magát, ha ilyen csajt szedett fel! Szenvedve jó az élet:D meg a szex:D:D:D:D:D

2015. okt. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

megint 1-es vok...

ja és nyugodtan irányítsd kicsit ha nem csinál jól valamit vagy éppen van olyan pillanat, mozzanat ami kifejezetten tetszik neked, akkor mondhatod neki, hogy úgy jó érzés és csinálja azt, folytassa így... a hajába túrva a tarkójánál fogva tudod erősebben húzni magad felé, ezzel jelzed neki, hogy nyaljon erősebben, intenzívebben... szóval nyugodtan, ellazulva, kommunikálva :) és jó lesz :)

2015. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
21 éves vagy és nulla szexuális/értelmi kultúra... Mit is várok én az emberi fajtól...
2015. okt. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
mar elnezest de ( az1 es kivetelevel) jo bunkok vagytok!!! mar boccs de inkabb segiteni kene nem lehurrogni. szerintem meg nem ismeritek egymast elegge kedves kerdezo. csak kovesd az 1 es tanacsat es menni fog.
2015. okt. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #7-es kérésére itt egy használható tanács is. Nem az a gond, hogy masztiztál 5 évig, amíg nem volt senkid. A gond ott van, hogy mindig "szinte ugyanúgy" csináltad. Azt rontottad el, hogy volt egy beidegződött módszered, ahogyan izgattad magad. Nem írtad, ezzel el tudtál élvezni?


Nem az a megoldás, hogy ne maszturbálj. Maszturbálni nagyon fontos. De ha maszturbálsz, ne az legyen a cél, hogy 2-3 perc alatt elintézed magad és kész, vége, annyi. Azért maszturbálj, hogy megismerd a saját tested, hogy megtudd, mi az, ami jól esik, amivel el tudsz menni. Ha a maszturbálásban nem tudtál változatos lenni, akkor szerinted a szexuális életed változatos lesz?


Először is azon kellene segíteni, hogy minél jobban megismerd magad. Ehhez pedig maszturbálni kell. Te helyezd magad kényelembe, dobd le magadról a ruháidat, és próbáld meg elélveztetni magad. Próbálj ki olyan módszereket, amiket eddig nem csináltál. A párodat meg kérd meg, hogy nézze végig és tanuljon tőled. Ha te elélveztél, akkor te is nézd végig, hogy ő hogyan elégíti ki magát. Utána akár olyat is csinálhattok, hogy a párod ülő pozícióban kényelmesen hátradől, te szorosan elé ülsz és a mellkasának dőlsz. A párod a kezét helyezze a puncidra, te pedig a kezedet rakd az ő kezére és irányítsd őt. Nyalás esetében ugyanígy tanítsd, ujjaiddal mutasd meg neki, hol nyaljon téged.


Folyamatosan jelezz neki vissza, hogy mikor csinálja jól és mikor nem, mert ebből lehet tanulni. Fontos, hogy ne csak elvárások legyenek a részedről, mert akkor teljesen jogosan érzi rosszul, kevesebbnek magát.


És próbálj meg ne hazudni magadnak: "Nekem így is jó volt az együttlét". Ez is hatalmas gond. Nem volt jó. Nem volt teljes, nem volt kielégítő.


Ne akard a szőnyeg alá seperni a problémát, mert nem fog megoldódni. Azért vannak problémák, hogy együtt oldjátok meg.


16/F

2015. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hagyd hogy betegye, és te pedig süsd el magad ahogy szoktad!

Az élmény csodálatos lesz! Ha nem hamarabb, akkor amikor Te elmész, biztos megy veled ő is!

2015. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mutass neki filmeket, tele van a net. Vagy még jobb ha együtt nézitek és kipróbáljátok a látottakat.

pl: [link]

2015. okt. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!