Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az a fiú aki mikropénisszel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az a fiú aki mikropénisszel rendelkezik el is áshatja magát?

Figyelt kérdés

2015. okt. 16. 23:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. okt. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Linó03 ***** válasza:
Nem. De ha ilyet kérdez, akkor kicsit változtatni kéne a hozzáállásán - tudom, nehéz, mert a médiából nem az dől, ami ezt segítené. De pl. én sem ástam még el magam kis mellű lányként, és boldog vagyok.
2015. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
És a kis mell miért is hátrány....?
2015. okt. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Linó03 ***** válasza:
Nekem nem hátrány, kényelmesebb vele sportolni is, és melltartót sem szükséges hordani, megtartja magát. De a média ugye a nagy "mell-vékonytest"-et nyomja, ami valljuk be, természetes úton elég ritka. Sok lány akar annak megfelelni, és nincsenek megelégedve magukkal.
2015. okt. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nekem éppenséggel a kis mell jön be és nem azért, mert annyira lejjebb adom a szintet, csak számomra sokkal vonzóbb úgy egy lány
2015. okt. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Akkor sem áll meg az összehasonlítás.A nagyon kicsi pénisz sokkal súlyosabb csapás mint a pici mellek.Nálam a pici mell inkább előny.
2015. okt. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Linó03 ***** válasza:
Szerintem a férfiaknál ugyanígy nem létezik alsó korlát. Meg hát nem mégsem néhány cm alapján szeretünk - vagy legalábbis vannak, akik nem...
2015. okt. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
79%
A nőideált részben formáló fotómodellek körében már rég nem a vékony test+nagy mell a menő, sokkal inkább a vékony test+kis mell.
2015. okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Linó03 ***** válasza:
Súlyos(abb) csapás? Szerintem azért annyira nem vészes, én pl. kifejezetten kedvelem a kisebbet - legalább is amennyire eddig megismerkedhettem.
2015. okt. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem azért annyira nem vészes"


Minden attól függ, hogy mennyire kicsi. Ha egy férfinek tényleg mikropénisze van, akkor elképzelhető, hogy biológiailag is lehetetlenné válik a szex. Ami azért tényleg eléggé befolyásolja az ember életét.


Lányoknál szintén lehet szép a kicsi mell (sőt, manapság menő is, a fotómodellek nagyrészt kismellű nők).


De ha már egyáltalán nincs melle egy lánynak, akkor az lehet egy súlyos hormonzavar vagy más betegség jele, ami szintén nem túl jó dolog.


Egy bizonyos méretig esztétikai kérdés, az alatt pedig már egészségügyi.

2015. okt. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!