Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy olyan férfi aki minden...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan férfi aki minden nap megkapja otthon a szexet, az miért tart szeretőt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 17. 05:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
48%
Hogy jól értsem: szerinted az összes nő a férfiaktól várja el, hogy eltartsa? Illetve a kapcsolatot fenntartsa, ápolja?
2015. okt. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
4%
Hogyan jött le az neked, higy eltartsák őket? A többi viszont igaz. Döntő többségük pofátlanul nagy elvárásokat és igényeket támaszt, miközben ennek töredékét sem tudják nyújtani. Persze szerencsére ezeket az igényeket nem kötelező teljesíteni, sőt nagy ívben le leget sz...rni. Ezeket az igényeket pedig a legtöbbször pofátlan evolúciós elméletekkel neg is magyarázzák miszerint nékik jár a menő pasi a jó gének miatt és jár a gazdag mert sz utódokról gondoskodni kell. Még egy 16 éves kus p...csa us az utódokra hivatkozik. Akkor Ennyi erővel nekem szórni kell a magvakat és azt dugok meg akit akarok. Ja, hogy már bem tetszik.
2015. okt. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
93%
Titeket olvasva, mindig rájövök, hogy mennyire jó kapcsolatom van és milyen szerencsések vagyunk a párommal, köszi.
2015. okt. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nos, azt hiszem ilyen érvekkel felesleges is vitába szállni. Evolúció, ösztönök meg gének, értem. Tehát semmi olyan nem játszik, ami megkülönbözteti az embert az állattól.

Nem mellesleg pontosan ugyanazzal takarózol, amivel az általad lenézett/megvetett nők.

Tudod; similis simile gaudet.

2015. okt. 18. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
5%
Én csak megfirdítom a saját érvelésüket. Én sem szeretem amikor mindenféle ösztönökre hivatkozva indokolják neg a szemét viselkedésüket, de úgy látom az árnyékos oldal már nem tetszik.
2015. okt. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%
Nyalogatod #15-ös a sebeidet, önteltségedben magadban nem is ketesel hibát! Viszont remekül müködik benned az átháritó mechanizmus!
2015. okt. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

Kivancsisag, kalandvagy, erdekli milyen lehet mas novel, mas-e magassal/alacsonnyal, azsiaival, fiatalabbal...

Valtozatossag gyonyorkodtet :)


Nekem is van kedvenc etelem, de nem lehet minden nap ugyanazt enni :)

2015. nov. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!