Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki már probálta a nudizás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki már probálta a nudizást (otthon, vizparton, strandon, stb. )? Szégyenlősség? Segitenél?

Figyelt kérdés
Fiatal lány vagyok.Évek óta kiváncsi vagyok érdekel a nudista helyek,emberek.Sajnos otthon elég prűd a család igy nem tudok meztelenkedni.Van olyan aki már probálta s mesélne rola?Vagy Valaki aki szeretné kirpobálni?

2015. júl. 2. 17:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Gyere át hozzám, itt kiélheted a vágyaidat.
2015. júl. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%

Otthon is ez a helyzet ,hogy ott annak ellenére ,hogy a saját családom nem lehet ,viszont ha találsz olyan társaságot ,vagy helyet ahol lehet akkor csak az első lépés a nehéz,utána már tök természetes lesz.

Én is kiszeretném majd próbálni a nudistastrandot ,csak egyedül nem akarom megtenni.

én azt javaslom próbálj meg olyan embereket keresni akik szeretnek nudizni ,mert társaságban mégis csak könnyebb.

2015. júl. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Szívesen elkísérlek! :) 18/F
2015. júl. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Szintén érdekel a nudizás, csak sajnos elég alacsony az ingerküszöböm, és a fél-merev vagy merev péniszű embereket kizárják többnyire.

Mikor úgy elhagyatott helyen voltam strandozni akkor csináltam már, és élveztem is, de mások előtt nem merem emiatt.

Nincs a közeledben strand ahova le tudnál menni?

2015. júl. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
komoly kizarjak a merev peniszu embereket?
2015. júl. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Ugy halottam igen:)Ezért érdekel olyan aki csak kiváncsi vagy olyan is akinek van tapasztalata.
2015. júl. 2. 17:48
 7/18 anonim ***** válasza:
75%
akkor én tuti elbuknék :) 3-as (kanos idióta) voltam
2015. júl. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
85%
Mit kell arrol mesélni? Mo-on is vannak már nudizos helyek, el kell menni. Egyébként többször voltam már ilyen strandokon és állo farku embereket nem láttam. Ez olyan kisfius önreklám, hogy olyan kani vagy, biztosan állna.
2015. júl. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer voltam a Lupa-tavaknál, ott lehet fürdőruhában és meztelenül is lenni. Nagyon tetszett a dolog, csak ajánlani tudom, sokkal jobb így fürödni is meg napozni is :) Egyszer fordult elő, hogy felállt, mert egy csaj nagyon nézte, de akkor bementem a vízbe, és megvártam, hogy lelankadjon. Egyébként én is szívesen elkísérlek :) 29/F
2015. júl. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Sárváron, Bükfürdőn, Magyarhertelenden pl naturista szaunák vannak. Próbáld ki először egy ilyen helyen. Nagyon jó! Én is féltem először, de a Férjem rábeszélt. Azóta a kedvenc időtöltésem.
2015. júl. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!