Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Aki próbálta a prosztata...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Aki próbálta a prosztatamasszázst, nem érezte magát utána melegnek?

Figyelt kérdés
Ne értsetek félre. Nekem nincs velük bajom. Sőt a masszázs is izgat, de barátőm nem merném rá kérni. De azt olvastam úgy jobb ha más csinálja. Igaz? Akik próbálták utána nem érezték magukat kicsit megalázva, vagy melegnek vagy szóval értitek...
2015. okt. 17. 15:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Sose hagynám, hogy a fenekembe bárki... Bármit is írjanak róla. Vhogy az nekem tabu:(
2015. okt. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Magamnak csináltam. Nem élveztem. Talán mert nem tudtam mit hogyan kell. Barátnőmet én se kérném. Havert se. Így kicsit bezárt a kör. Pedig a fórumokon azt írják gigantikus élmény. na jó, de kivel...
2015. okt. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
AA shopokban vannak erre eszközök. És enm megalázó, nem leszel ettől meleg. Ne parázz!
2015. okt. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nagyon vicces, hogy naponta legalább egy ilyen kérdés van.

Ha magamnak csinálom mert valami jó, kellemes, miért kéne magam melegnek érezni?

És ha kivered akkor nem érzed magad megalázottnak de ha kiverés közben még masszírozod magad egy hatalmas élmény érdekében akkor már megalázó?

És ha a barátnőm csinálja nekem akkor meg teljesen abszurd hogy melegnek érezzem magamat amikor a barátnőm csinál nekem valamit ami jó...

Amit valaki itt válaszban írt hogy haver meg ilyesmi az persze teljesen kizárt mert akkor már tényleg érdekes lenne.

20F

2015. okt. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm paskolgatta a fenekem néha és mondogatta hogy egyszer benyúl. Én meg mondtam neki hogy ne szórakozzon mert néha váratlan. Aztán kérdeztem tőle, hogy miért akar benyúlni, valahogy ráterelődött a téma és megkérdeztem, hogy tudja-e, hogy ott mi van és tudta és leginkább azért. Megbeszéltük, hogy egyszer majd kipróbálhatja ha tényleg szeretné. Aztán egyszer fürdés után mondtam neki, hogy akkor legyen (persze előtte mindent gondosan előkészítettem). Élt a lehetőséggel.


Hát érdekes volt. Picit tanítgatni kellett hogy mit merre hogyan (előtte régebben én már kíváncsiságból próbálgattam magamnak, hogy igaz-e a legenda). Ő élvezte, végre kipróbálhatott egy új dolgot amit szeretett volna, nekem is jó volt, bár fura hogy más csinálja. Lehetett volna jobb is de nem akartam, hogy erre rászokjon. Egyébként megengedném máskor is ha valaki akarja, ettől nem leszek b...zi szerintem ha a barátnőmnek ez a kívánsága és még jó is lehet akkor miért ne? De nem akartam ebből rendszert csinálni. Azóta szakítottunk, igényem nincs rá de ha felmerülne a téma, nem utasítanám el. Ez nekem egy apróság, ha a barátnőm kíváncsi akkor inkább rajtam próbálja ki mint máson.

2015. okt. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem ettől vagy búza!
2022. máj. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Dehogy leszel az. Amúgy ha profi csajhoz mész van 1..2 az oldalon akkor nagyon jó
2022. máj. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2022. jún. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem érezem magam tőle melegnek. Egy kapcsolatban semmi sem tabu amit mindkét fél akar. A prosztata masszázs jó dolog akár magadnak csinálod akár mást csinálja. Pont
2022. jún. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem de a nő annyira bénán csinálta, hogy kipróbálnám fiúval is!
2022. jún. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!