Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ennyire szerencsés lennék?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire szerencsés lennék? Először voltam együtt férfival (. )

Figyelt kérdés

Most először szeretkeztem, a mai trendekhez képest és sokáig vártam az elsővel, így azt gondoltam túl gátlásos leszek, amúgy gondjaim vannak az önelfogadással, de barátom annyira felizgatott, hogy eszembe se jutott ilyenen izgulni. Eddig is ujjaztam már magam, de sose jutottam el orgazmusig hüvelyi úton, csak csiklóingerléssel. Most viszont amikor együtt voltunk, orgazmusom volt nekem is, neki is. Nagyon jó volt. Létezik, hogy elsőre hüvelyi orgazmusom volt?

Attól is tartottam, hogy orálnál nem fogok tudni elmenni, de nem telt sok időbe úgy se. :O


21/L



2015. okt. 18. 14:14
 1/10 RRR ***** válasza:
85%

nem szerencsés vagy,hanem a maszizással megismerted magad

és

partnered is egy türelmes,jó férfi volt-van

2015. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Most itt mi a kérdés? Te tudod, hogy orgazmusod volt-e vagy sem.
2015. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
előfordulhat. lehet, hogy nagyon kívántad azt a fiút, vagy a fiú nagyon ügyes, ért a nőkhöz. , ---a fiúk 90%-a nem képes kielégíteni a nőt, csak megkefélni. szerencsés vagy ezesetben.
2015. okt. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak azért gondoltam, hogy szerencsés vagyok, mert itt sokaktól azt olvastam hogy egyszerűen képtelenek hüvelyi orgazmusra, és magamnak eddig nekem se sikerült elérni.

Köszönöm a választ! A barátom nagyon figyelmes volt, és nagyon beindított, így "szárazság/túl szűk"-probléma sem állt fent szerencsére :)

2015. okt. 18. 14:20
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
taps-taps
2015. okt. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%
nem értem a kérdést, nyilván nem tudom megmondani, hogy orgazmusod volt-e
2015. okt. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Már nagyon régóta vágytam erre, és úgy gondoltam, hogy túl sokáig húztam, de ezért megérte :)

Bocsánat mindenkitől, hogy most itt áradozok, de ahhh.............:D

2015. okt. 18. 14:24
 8/10 RRR ***** válasza:

akkor,hogy ki ne ess a gyakorlatból

szeretkezd végig a napot és az éjt!:DD

2015. okt. 18. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan :) boldog vagy és azt akarod, hogy tudja meg a világ :)


örülök, hogy rendes srácot találtál :)


23/f

2015. okt. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
41%
én is képtelen vagyok rá pedig 28 éves vagyok
2015. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!