Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki más is van így, hogy...

Valaki más is van így, hogy szoptat és rendszeresen menstruál, vagy csak én vagyok ilyen "szerencsés"? Lehet hogy azért csökkent a tejem, mert túl sok a szervezetnek a kettő együtt? Mi a tapasztalotok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 08:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is végig menstruáltam amég szoptattam
2010. jan. 26. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hogy megnyugtassalak, vannak szerencsétlenebbek tőled. Pl, én két hetente menstruálok 5 napig. A tejem nekem is csökkent, de hogy attól-e, azt nem tudom. Én szedem az urticat, plussz iszom a teákat. Viszont, nem szokott görcsölni a hasam, és idegrohamjaim sincsennek, pedig terhességem előtt megküzdöttem mindkettővel. Amúgy az én kicsim 3,5 hónapos, és 6 hetes kora óta van menzim. Ti mennyi idősek vagytok?
2010. jan. 26. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Az én kicsim is 3,5 hós és én is 6 hetes kora óta mensizek. Én is teázok bogyózok még a madártej jött be,de a bátyus tej,tojás érzékeny,úgyhogy erre nagy az esély,bár még nem vettem észre a kicsin semmit.
2010. jan. 26. 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:
nekem 13 hós a kislányom, és 5 és fél hós volt, amikor először megjött, azóta rendszeresen megjön. kb. észre se veszem, pedig szülés előtt eléggé megszenvedtem mindig vele. előtte szokott kicsit lecsökkenni a tejem, de utána mindig visszajön. még szopik a kislányom.
2010. jan. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem is sajnos mikor 2 hós volt a lányom visszatért a mensi :( Nekem rosszabb mint terhesség előtt volt, megérzem 2-3 nappal előtte és mire beindul, baromira görcsölök stb. Holott terhesség előtt szinte észre se vettem a dolgot.:(

Nekem nem kevesebb a tejem olyankor (legalábbis nem veszem észre) viszont ha rendesen étkezem akkor hirtelen mindig sokkal több lesz!

Nem szedek more milket most meg szopi teát se ( a fiamnál hazsnáltam ezeket, mégse volt az a húú de sok tejem, tudtam szoptatni 1 éves koráig de nem dőlt a tej.)

Most ha egy 2 éves és egy 4 hónapos mellett van időm véletlenül rendesen enni (múltkor pl.itt volt anyum és egésznap foglalkozott a gyerekekkel) akkor reggeli, ebéd (leves, második) rendes vacsora , gyümi és máris annyi tejem lesz hogy még folyik is.

2010. jan. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szia! Nekem 7 hetes volt a kislányom, amikor először megjött, azóta rendszeresen megvan, a lányom most lesz 11 hónapos és szopizik. Csak az első 2 menzesz volt "rázósabb" (a lányom furcsállta tej ízét), azóta minden rendben.
2010. jan. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!