Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hiszik azt a csajok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszik azt a csajok, hogyha megvonják a pasijaiktól a szexet, akkor a pasik egyáltalán nem fognak szexelni senkivel se?

Figyelt kérdés
... amikor a valóság az, hogy ezek a pasik kivétel nélkül más csajokat fognak lefektetni a tilalom ideje alatt?

2015. okt. 18. 15:55
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert hiszünk abban, hogy van még a földön hűség. Ha szeret, nem csal meg.
2015. okt. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%
Csak olyan hülye nő vonja meg a szexet hülye pasitól, akik nem jutnak gyönyörhöz együtt! A barátnőm ha orrol is rám, de odamegyek hozzá és hízelgek egy kicsit, megadja magát!
2015. okt. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

De mi az hogy megvonja??? Miért? Mert hogy ha valaki nem kívánja, az más. de ha megvonja, az mégis mi???

Én sajnos olyan helyzeteben vagyok, hogy nem kívánja... De nem csaltam még meg. Pedig baromira kívántam mindig is. Igaz, ma már talán ha úgy alakúl, meg teszem. Pedig hűséges tipusnak vallom magam.

33F

2015. okt. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Megvonja? Ez olyan büntetés féleség, mint a sarokba állítás? :D Vagy a nő nem akar szexelni? Mert azért a kettő teljesen más. Szerintem büntetésből egyik ép eszű nő sem tenne, tudná, hogy ennek úgy sem lesz jó vége. Ha egy nő nem kívánja a szexet annak több oka is lehet. Elképzelhető, hogy már abban a korban van, amikor az embernek már nem olyan fontos a szex. A másik lehetőség, hogy van lelki gond áll a dolog mögött. Vaaagy az is előfordulhat, hogy nem jó neki szex. Bármelyik lehet.
2015. okt. 19. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
miért hiszik azt, hogy meg tudják változtatni az embert? talán mert máshogy gondolkodnak mint mi, vagy lehet, hogy csak simán hülyék?! nem tudom...
2015. okt. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nincs rá garancia. ha nagy szex-étvágyú a pasi, akkor simán más lánnyal is fog foglalkozni.
2015. okt. 19. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en no letemre nem tartom fer dolognak az ilyesmit. ez nem olyan mint mondjuk egy tal etel hogy megvonom az adagod. ha ertelmes emberekrol beszelunk koztuk ez nem megoldas a problemara. beszelgetni kell nagyon sokat es eggyutt megoldani a problemat. a szex mindig kell akar no akar pasi az illeto mindket fel igenyli es ha nem kap odamegy ahol kap!
2015. okt. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
elsővel értek egyet. de ezek szerint nincs hűség, sem szeretés. az "ódivatú", persze...
2015. okt. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert hülyék, és mert akivel élnek, nem szerettette meg velük a szexet!
2015. okt. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!