Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Fitymaszűkülettel mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fitymaszűkülettel mennyi esélyem van egy jó meleg párkapcsolatra?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 22:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod használni a szerszámot akkor ugyan annyi mint akármelyik másiknak. Ők is keresik a melegeket és nem minden utcán találni olyat, aki le is feküdne veled.
2015. aug. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt fitymaszukuletes baratom. Szamomra szornyu volt, hogy a makkjat soha nem lathattam, erezhettem, nem szophattam (mikor merev volt). Soha tobbe nem akarok fitymaszukuketes sracot.

En mondtam neki, hogy probalhatjuk nyujtani, stb., de nem volt vevo erre.


Nekem is volt fitymaszukuletem, de addig nyujtottam, massziroztam, mig jo nem lett. Ez kb fel evet vett igenybe.

2015. aug. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt, és én is meg tudtam oldani.
2015. aug. 25. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én is megoldottam de talán egy kicsit izgat egy fitymaszukuletes fasz.
2015. aug. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Gabipasika ***** válasza:
85%

Miért olyan nehéz felkeresni egy orvost? 2 hét lábadozással együtt és megszűnik a gond.

Komoly probléma is lehet belőle...


33/F

2015. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Ahhoz hogy valaki rendszeresen seggbe rakjon téged és jól megszopasson, semmi szükség a farkadra.
2015. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt pár fsz-es partnerem, nem volt gond vele (mondjuk mindegyikük fitymáját hátra lehetett húzni, de éppen csak – szóval nem volt komoly a fsz).
2015. aug. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Fitymaszűkület mértékétől függ. De ha a partnernek nem jelent gondot, akkor jó esélyed van :)
2017. nov. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!