Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiatal szűz fiúk! Akik éretteb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal szűz fiúk! Akik érettebb nővel szeretnétek elveszíteni, miért?

Figyelt kérdés
Mi vonz titeket ebben? N
2015. okt. 18. 21:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem teljesen mindegy hogy fiatalabb vagy érettebb :D csak ha eljön az ideje, akkor ne legyen ilyen gúnyolódó hanem azért bátorítson :D
2015. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Már nem vagyok szűz, de így veszítettem el.

A tapasztalat. Tudják mit akarnak, mit várhatnak, így mindenkét fél élvezheti.

Remek élmény volt, azóta is imádom az érett nőket.

25F

2015. okt. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra fontos az h megértő legyen kedves és ne vegye poénra h még szűz vagyok:) engem az izgat benne h sokkal tapasztaltabb mint a mai tinik és sokkal segítőkészebb és gyengédebbek :) 20/F szűz:)
2015. okt. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
En is erettebb novel szeretnem :3 /L/L
2015. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Hát mi számít érett nőnek? Nekem maximum 18 évvel volt öregebb, de így 21 évesen már nem vállalnék be egy 39 évest...
2015. okt. 18. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem tudnám megfogalmazni.

26F

2015. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem egyaránt tetszenek a külső, belső jegyei az érettségének: kicsit megereszkedett mell, kis ráncok, a tapasztalat, a komolyság. Nagyon örülnék egy ilyen nő társaságának. Sajnos az ismerkedésben nem vagyok túl bátor. 18/F szűz
2015. okt. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szájra már nem vagyok szűz, de azt egy "érett" nőnek csináltam, és nagyon megtetszett. Ezért sajnáltam, hogy tovább nem engedett. Fura, hogy pont korombelivel képzeltem el és idősebbel sikerült. Azért feküdnék le velük, mert sok csinos nőt látok az "érett" korosztályból, nincs előírva, hogy csak egy korombeli lány jöhet be szexuálisan.
2015. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
szűz srác, érettebb nő, nagyon jó párosítás ;)
2015. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindkettő beteg.

A vén szárcsa azért, mert a korabelit már nem tudja felszedni,a fiatalnak meg önértékelési problémái vannak, és nem meg a saját korosztályából ismerkedni.

A többi duma. Hogy milyen tapasztalt, stb.

A fiatal pipihúsnál nincs jobb!

2015. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!