Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megéri ilyesmi pasival elveszi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri ilyesmi pasival elvesziteni a szüzességem? 18L

Figyelt kérdés
Van egy pasi, es megszerettuk egymast,mar amennyire lehet... nem tudom mi lesz ebbol,mert kulsore nem az esetem:) De imadom. Azt mondta hogy szivesen lenne nekem az elso,imadna tanitgatni. Jol gondolom hogy akkor valoszinuleg turelmes lenne es figyelmes?

2015. szept. 12. 13:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Te döntöd el, kivel veszted el. Kit érdekel,ha épp nem az ested, ha megszeretted? Valószínűleg az lenne, bár attól is függ, mióta beszélgettek, ismerkedtek. Ezt általában a lányok/nők érzik, remélem én is, hogy nem csak arra kellenél neki.:)
2015. szept. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 CptTomato ***** válasza:
100%
Ideális esetben olyannal "kell" elveszteni akit szeretsz ... de fontos a külső is mert hiába érzelmileg rendben a helyzet attól ha nem izgulsz fel még rossz lesz majdnem teljesen garantáltan....szóval ha nem tetszik keress mást.
2015. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
59%
De arra kellene neki mert tanítgatná. Magyarul megkúrogatja párszor aztán csók. Hányinger...
2015. szept. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
szerintem ne. Csak akkor ha kizárólag a szexuális féktelen étvágyad miatt szexelnél vele. ha azért, mert szereted akkor ne, mert nem szeret
2015. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Azért nem az eseted, mert idős hozzád?
2015. szept. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ha még évekig őrizgetnéd akkor ne menj bele egy ilyen dugásba,várj a szerelemre,de ha eldöntötted,hogy mostanában mindenképpen megválsz tőle akkor talán éppen ő erre a megfelelő ember.
2015. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

"...megszerettuk egymast,mar amennyire lehet"

"nem tudom mi lesz ebbol"

"kulsore nem az esetem"


"De imadom"


Ez nekem kicsit ellentmondás. De lehet, hogy csak az én logikám hibádzik így szombaton 2-kor.

Szerintem Te is tudod a választ. Ha fel kell tenni egy ilyen kérdést, tehát még magadban sem tisztáztad le, hogy mégis mit érzel, és odaadnád-e magad neki, addig szerintem nem érdemes semmit sem csinálnod. Ha majd igazán szerelmes leszel, akkor majd érezni fogod, hogy itt az idő. Nem azt mondom, hogy az mással lesz, mert ezzel a fiúval is kialakulhat, de nekem egyelőre nem úgy tűnik, mintha nagy cslámúr lenne.

2015. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%

utolsó, figyelj én is utálom a ku*vákat, nem is védem őket, de a kérdező nem ku*va.

akkor lenne az ha pénzért kefélne másokkal.

esetleg r*b.ancnak nevezhetnéd, de a kérdezőre még ez sem illik rá, mert nem jön be neki a srác, de mégis dugni akar vele.

a r*b.ancság az az hogy állandóan kefélnek de csak a jó pasikkal! ennyi a különbség.

a kérdésre nem tudok válaszolni amúgy :D

2015. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
ja bocsánat nem utolsó hanem a 6. válaszírónak üzentem
2015. szept. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszotokat! Igazatok van. Nem lenne szerencses eloszor vele szeretkezni, majd csak ha orulten szerelmes leszek es mukodik a kemia:)

#6-os: te nem vagy normalis. -.-

#9-es: köszi,ez tényleg igy van;)

2015. szept. 12. 14:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!