Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, akik kimondottan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, akik kimondottan szeretnek szopni, számotokra milyen az ideális, jól szopható farok?

Figyelt kérdés
Hosszra, vastagságra, görbületre stb. Azt is leírhatjátok hogy a nagyot spriccelő vagy a folyósan élvezőt kedvelitek, bármit, ami ennek kapcsán eszetekbe jut. :)

2015. okt. 18. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Olyan nincs. :D
2015. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Rékcsi ***** válasza:
93%

Azt szeretem, ha jó kemény. Ezen kívül szeretem, ha szép formája van a makknak és van pereme a pénisz többi részéhez képest, mert akkor jól el lehet vele játszadozni, na meg,minimum olyan,hosszú legyen, h normálisan lehessen verni :)

18/l

2015. okt. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
24%
Rékcsike, szopásról volt szó nem verésről :D
2015. okt. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Rékcsi ***** válasza:
90%
Tudod szopás közben a kezet is lehet használni, max akkor nem ha kikötözős móka van ;)
2015. okt. 19. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hosszra? Hogy tudjak melytorkozni es jo legyen a pasinak. Vastagsagra szopasnal mindegy. Inkabb szexnel zgye fontos h vastag legyen es kitoltson :) en szeretem ha torkomba spriccel :)
2015. okt. 19. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Hosszra azért egy 20cm-legyen hogy a torkomban jól leérjen és le lehessen nyelni a végét.Egyenest szeretem..

Szeretem ha csak a végén spriccel.

2015. okt. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
15-18 cm. Vastagságot nem tudom. Egyenes legyen vagy felfelé görbüljön. (Ha lefelé görbül az pl nagyon zavaró.)
2015. okt. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Rékcsi ***** válasza:
83%
Punk-rocker csaj vagyok, ezzel az ittniek nagyrészét kizártam, nem kérek még egy levelet, amiben azt kérdezitek, h van e barátom, szeretnék e szexelni stb. Srácok, nem itt fogtok csajt találni, menjetek ki a friss levegőre! Köszi...
2015. okt. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Rékcsi ***** válasza:
A kérdezőtöl pedig bocsi (amennyiben ő nem küldött ilyen üzeneteket)
2015. okt. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
legjobb az egyenes, kb 17 cm hosszú és nagyfejű péniszt szopni. Látványra viszont a balra görbülő annyira izgató hogy azt szopni mindennél nagyobb élvezet.
2015. okt. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!