Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki elfogad úgy, hogy a melleim undorítóak?

Figyelt kérdés

Nagy melleim vannak, amik lógnak. De nem meg vannak ereszkedve, hanem konkrétan a mellbimbóim lefelé néznek. Szóval nagyon undorító szószerint lógó mellem van.

A baj az, hogy ráadásul ugye nagyok, így a férfiak egyből azt bámulják meg, így ha valamit akarnak tőlem, akkor azt hiszik, hogy valami szép, formás mellű nővel jönnek össze, ami ugye egyáltalán nem igaz. Szándékosan olyan ruhákba járok, hogy a mellemet valahogy elrejtsem, hogy ne látszódjon, hogy ilyen nagyok, de ez LEHETETLEN!

Van olyan férfi, akit annyira nem zavar ez?

Ja, és ne gyertek azzal, hogy eddzek vagy ilyesmi, mert ugye a mell az genetikailag olyan, amilyen, ezen semmilyen edzés nem segít, főleg, hogy sokat mozgok, mivel most fogyókúráztam, és fogytam egy 15 kg-ot. (nem, a túlsúlyra sem lehet ráfogni, ez ilyen, és most egyébként nincsenek megereszkedve, hanem ilyen a formájuk).

Szóval van arra esélyem, hogy ha egy férfi meglát meztelenül, akkor nem hányja el magát?



2015. okt. 19. 11:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, az igazit nem fogja zavarni :) Sőt szerintem sem undoritó Oo
2015. okt. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar
2015. okt. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
aki majd megérdemli, és akinek majd kell, annak tetszeni fog hidd el :)
2015. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen! Barátom a pici ciciket részesíti előnyben, mégis nagyon tetszik neki az enyém, ami egy az egyben olyan, mint a tiéd. 12 éves korom óta nagy, lógó, striás, de velem együtt szereti és soha egy rossz szót nem mondott rá. Ne szégyelld a tested, drága!

18/L

2015. okt. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló helyzetben vagyok, terhesség alatt nagyon megnőttek a melleim, és utána megereszkedtek. A fogyástól még inkább.

Megműttetni nem fogom, mert lehet, hogy még szeretnék gyereket vállalni, és a műtét során elvág(hat)ják a tejcsatornákat, ami problémákat okozhat később a szoptatás során. (Nem jut a gyereknek elég tej és/vagy begyulladnak az eljáródott tejcsatornák.) Nekem ez túl nagy kockázat, amit nem szeretnék vállalni, a gyerekem és az egészségem fontosabb, mint az esztétikum...


Ami a párkapcsolatot illeti... nem a mellem a fő vonzerőm, ez tény. Fiatalon (szülés előtt) nagyon jó melleim voltak, visszasírom azt az időszakot, de nem tudok mit tenni. Elfogadtam magam, nem problémázok rajta. A párom pedig talált más testrészeket, amikért rajongani tud. Ez van. Senki nem tökéletes. :) Ha valaki csak a melle miatt értékel egy nőt, akkor az eleve gond szerintem.... már csak azért is, mert - ahogy az én példám is mutatja - a formás mellek is megváltozhatnak idővel, és akkor mi lesz? A férfi kiábrándul gyermeke anyjából, esetleg dobja? A mellekre nem lehet kapcsolatot építeni! Ezt szerintem egy épeszű férfi képes felmérni, aki meg nem, az nekem nem is kéne...

2015. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
*elzáródott
2015. okt. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a jól működő párkapcsolatnak semmiképp sem alapja egy-egy testrész kiragadva, az egész embert szeretjük, mindenével együtt. Másrészt akadnak olyanok (pl. én) akik kifejezetten a lógó mellekért rajonganak. Úgyhogy ne búsulj!
2015. okt. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden férfit érdekel ez és nem mindenki a feszes cicikre izgul, jó ha tudod. Nekem nem lenne gond.

Túl sokat hisztizel a cicid miatt, ez inkább lehet riasztó, mint maga a cicid. Viseld büszkén és nem lesz vele bal!


24/F

2015. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
SZERETLEK!:)
2015. okt. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok más nevében nyilatkozni. De én a nőt szeretem, nem csak egy pár mellet.

Nyilván bennem is van bőven mit elfogadni, ami nem tökéletes. Külső dolgok terén én is így vagyok a nőkkel.

Ha nem annyira szép, de rendes és tisztességes és a legtöbb belső dolog rendben van vele, már járnék is vele.

2015. okt. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!