Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek néha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek néha nem undorítóak a férfiak?!

Figyelt kérdés

22 éves pasi vagyok, és hálát adok nagyonis az evolúciónak, és a géneknek, hogy vonzódnak a nők a férfiakhoz.

Most lehet, hogy én vagyok zavaros, de egyszerűen undorítónak találok minden pasit.

Izzadnak (mert minden pasi izzad) büdösek, szőrösek, (a lábán azért szinte mindenki) seggük kb nulla.

izomzat terén vékony szikár, vagy husis.

Egyszerűen összehasonlíthatatlan egy gyönyörű női testel, a pici kerek popo, egyszerűen mindnehol feszes bőr, totál szőrtelen test, imádnivaló bőrfelület, hamvas, puha, finom, formás kerek mellek.

Sokszor elgondolkozom, hogy ha én nő lennék (elég hülyeségek fele elmélkedek néha XD) egészbiztosan leszbi volnák!

egyszerűen undorodom már a férfi szó hallatán is.



2013. jún. 20. 07:35
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
86%
Ha nő lennél akkor a férfi test vonzana jobban. Egy férfi igenis legyen szőrös. Azt meg ne mond h nincs formás férfi hátsó mert az án páromé isteni. Nem minden pasi büdös attól h izzad és ki kell ábrándítsalak, de a nők is izzadnak. Ezt úgy sem érted meg mert nem vagy nő. Jól is néznénk ki ha egy heteró pasi oda lenne a férfi testtért XD
2013. jún. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
80%
nem undorítóak, szeretjük őket:)
2013. jún. 20. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 A kérdező kommentje:
jo persze, hogy lehet egy férfinek jó segge, de azért valld be, hogy korántsem annyira formás, kerek, és szép mint egy nőé..:P
2013. jún. 20. 07:42
 4/42 anonim ***** válasza:
67%
Én csak a belsőjükért tartom őket undorítónak!
2013. jún. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
72%
Te tök hülye vagy.Az egész lény úgy áll össze hogy a férfi nemből vonzalmat váltson ki és a női nem fordítva.Szerinted teljesen véletlen hogy a nőkre áll fel a cerka és nem a vaddisznókra ? 22 évesen hogy lehetsz ilyen hülye.Ez ösztön -.-"
2013. jún. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%
Hát márpedig nekem sokkal vonzóbb egy formás férfihátsó mint egy nő segge. Legyen az akármilyen jajjj de szép meg kerek. Így vagyunk összerakva. A férfiaknak a nők a nőknek meg a férfiak tetszenek. Ennyi. Ezen nem tom mit kell agyalni.
2013. jún. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
1. szívemből szóltál :D
2013. jún. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
okos, írtam, hogy hálás vagyok az evolúciónak azért, hogy a nők gerjednek a pasikra!
2013. jún. 20. 07:59
 9/42 anonim ***** válasza:
96%
Én leszbikus nő vagyok és ugye a nőkért élek, halok. :) Viszont a férfiaktól egyáltalán nem undorodom. Megnézek egy szép, jóképű férfit is és meg is dicsérem. És leszbikusként azt mondom, hogy igenis legyen egy férfi szőrös és férfias. Szerintem nem szép egy férfinél az, ha teljesen csupasz. Előzőleg voltam férfiakkal, mert ugye az volt az elvárás, később jöttem rá, hogy miért nem működtek a dolgok és elég gáz lenne elvárni tőlük, hogy olyanok legyenek, mint pl. Cristiano Ronaldo. Akiről mellesleg az utolsó képek alapján tényleg azt gondolom, hogy meleg. A férfi is lehet szép, meg a nő is. Csak annyi a különbség, hogy én a nőket kívánom. :)
2013. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

agyalni csak annyit agyalok, hogy mennyire jó dolog ez, és mekkora sz*rba volna mindenki ha nem így lenne.

az a baj, hogy tul sok dolgot vesznek már az emberek természetesnek, meg genetikának.

2013. jún. 20. 08:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!